Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hónapos babám a tápszeren...

6 hónapos babám a tápszeren kívül mást nem iszik meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hozzátáplálom, napi 2 étkezést nagyjából kiváltottam már, de a kanalas étel után nem akar inni. Se vizet, se teát, se gyümölcslét, se hidegen, se langyosan, se másik cumisüvegből, itatópohárból, pohárból. A kutacsa kicsit besüpped, tehát innia kéne. Hígabb tápszert adok inni ilyenkor, de nem szeretném, hogy így legyen, szerintem ez nem igazán normális.

2016. dec. 28. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hígabban ne add a tápszert, a dobozára is rá van írva, hogy nem ajánlatos a baba egészsége érdekében... Én kisfiam se szeret semmit ami inni való, még is a vizzel a próbálkozom ééés, ugyanabból a cumisüvegből amiből a tápszert kapja, abból iszik pár kortyot. Miközben eteted is kínáld meg!
2016. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém anyatejes, de én is így voltam. Most 11 hónapos, de olyan 8-9 hónapos koráig nem akart csőrös itatóból inni. Addig kiskanállal adtam neki étkezések után pár kanállal, amennyit elfogadott.
2016. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na a lényeg lemaradt, hogy vizet adtam neki pár kanállal az étkezések után. Aztán egyre többet kapott így és végül elfogadta a csőrös itatóból is. Próbáld meg kiskanállal. Szerintem próbáld meg a kiskanalat.
2016. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hosom van.

O sem hajlando semmit inni.

Napi 3-4 szer eszik tapszert.van eleg pisis pelus igy nem aggodom ezen.nem eroltetem.

Plusz ha iszik kanalas kaja utan esetleg par kortyot akkor eleg sokat bukik.

Bukos tapszert kap,mert nagyon bukos baba.igy en nem eroltetem.

Vedono es gyerekorvos is azt mondta,amig van eleg pisis pelus addig ne eroltessem.

2016. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!