Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baba sokkal rosszabbul eszik,...

Baba sokkal rosszabbul eszik, mint 1-2 hete. Ti is tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Anyukak, kislanyom 3 honapot toltotte be par napja. Nagyon jo evo volt.. 180-200-230at evett atlagba minden eteteskor, szepen nyugodtan. Azonban kb 1 hete nagyon keveset is eszik illetve nagyon nehezen.. Kb 100-120at megeszik szepen aztan egyszercsak neki orditani de , mint akit nyuznak.. Pedig sokat bufizik kozbe.. Meg kap hasfajas elleni szirupot, minden etetes elott minden ugyanugy tortenik ahogy elotte viszont nagyon megvaltozott megis. Betegnek nem beteg, oltast sem kapott mostanaba.. Ezt a tapszert eszi szuletese ota. Nem hiszem h jol lakott volna azert sir mert folyamatosan sir.. Cumit kikopi.. Enni se eszik. Neha nagy nehezen folytatja de akkormeg ha elveszem sir... Nem ertem.. Olvastam egy konyvben( hogy a 12-15 het kozott elofordulhat h rosszabbul esznek dehat ennyire
2017. jan. 5. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem tapasztaltam. Pont ellenkezőleg.
2017. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen időszakok. Pl húgyúti fertőzés miatt 6 hónaposan (más jele nem volt), ugyan már nem babaként hanem 1 éves kora körül meg vashiány miatt (ennek se volt más jele). Fogzás közben se hajlandó enni, ennek vannak más jelei is nála.
2017. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!