Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Bukós tápszeres babák anyukái,...

Bukós tápszeres babák anyukái, mennyi folyadékot kap a babátok AR tápszer mellé? (Tea vagy víz)

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszik mellé.
2017. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se itattam mellé, csak a hozzázáplálástól kezdve.
2017. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tápszer mellé inni, ugyanolyan folyadéknak számít. Majd ha hozzátáplált lesz, az más.


Egyébként Nutritont kapott AR helyett, de minden hígabb folyadék egy az egyben kijött, így, lehetetlen is lett volna mással itatni.

2017. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem itattam hozzátáplálásig.
2017. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Védönőm nekem is ajánlotta hogy ittasam, 40ml többet bele imádkozni nem tudok. De az is vissza jön :( tehát sok értelmet nem látom . Ti milyen tapszert használtok??? Mi beba h.a. AR. De nagyon nem jön be kevesebbet eszik és többet bukik :(
2017. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fitet. De ha itatod mellé, kb. fölöslegesen kap AR tápszert. Nincs 40 fokos kánikula, nem kell itatni, majd csak ha hozzátáplálod.
2017. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!