Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyit ehet egy 2 hetes baba?

Mennyit ehet egy 2 hetes baba?

Figyelt kérdés
2910gramm most a baba és 40-50ml eszik.Koraszülött,egy hónappal előbb érkezett.
2017. jan. 13. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha tobbet eszik. A lanyom mar. Amasodikheten volt h megevett 70ml is a masodik heten ! De 40+5 napra jott a vilagra 3920grammal
2017. jan. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
34%
Anyatejes? Minden etetés után mééred? Beindult már a súlygyaradodás? Gyerekirvos mit mond? Szerintem annyit simán ehet amennyit írtál, de ha többet igényelne, nem lakik jól, nyűgös, akkor adj többet.
2017. jan. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

2-es, tápszeres táplálás a kategória!


Annyit, amennyi jólesik neki.

Időre született fiamnál (38. hét) kellett pótlás már a kórházban, 120-at simán bevágott meglepve a csecsemőst is, mert elsőre 60-nal kínálta, de a kórteremhez indulva az osztály ajtajánál reklamált és fordulhattunk vissza repetáért.

2017. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tankönyv szerint, egy nap 450 ml körül kellene megennie. (kg x 150ml) Ezt oszd el az étkezések számával, illetve igazítsd az igényeihez. :)
2017. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Bocsi, nem figyeltem a kategóriát. De úgy gondolom én is, h ha feltünően nyugtalan, éhes marad, akkor adj többet, mint a nagykönyv szerinti. Kisfiam anyatejes, egy hónapos korára egy teljes kilót hízott a születési aúlyához képest, úgy, h a kórházban majdnem kritikus súlyvesztesége volt. Egyfolytában evett volna, volt, h 40 dekát hízott egy hét alatt. Most 2 hónapos múlr, már nem akar egyfolytában enni, legutóbbi mérés egy hét alatt 15 dkg plussz. Szerintem ilyen téren nincs / sincs/ különbség anyatejes v tápszeres baba között, adj annyit neki, amennyit igényel.
2017. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!