Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert ajánlatok...

Milyen tápszert ajánlatok nagyon bukos babának?

Figyelt kérdés
Nutriton sűrítőt próbáltuk , most a legújabb BEBA H.A. A.R. de ettől ugyan úgy bukik elég sokat
2017. jan. 13. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a befutó Pregomin + Nutriton + Losec volt. Eleinte ugyanúgy bukott aztán 3-4 hét alatt elmúlt. Tejallergiás. Neki a súlya se alakult úgy, ahogy kellett volna.

Gasztroenterológián jártatok már? A gyarapodása megfelelő?

2017. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3250g született most 7hetes 4600g , és szépen gyarapszik szerencsére. MÉG nem voltunk sehol, picit várjunk védőnő mondta. köszönöm a választ ! :)
2017. jan. 13. 08:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg nagy baj nem lehet ilyen gyarapodás mellett! Nem sír sokat? Jól alszik?

Előző voltam.

2017. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
napközben nagyon keveset alszik , este 5kor elkezd sírdogálni fürdetésig , fürdést nagyon szereti teljesen megnyugszik, vacsora és alvás fél9től 5ig :)
2017. jan. 13. 10:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nutrilonnal sűrített Beba HA után jött a Milumil AR optima, attól borzasztó székrekedés lett, utána próbáltunk ismerős javaslatára a Humana Baby Fitet. Eleinte egy kanálnyi sima Humana 1-es tápszerrel csináltam kicsit hígabbra, hogy ne fogja meg a hasát, de ezt idővel elhagytam. Nekünk bevált a Baby Fit.
2017. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Beba h.a. A.R. Szerintem nekünk nagyon nem jön be , persze 2 napja használjuk csak lehet idő kellene hozza mert ugyan úgy bukik tőle , viszont ebből nem eszik meg 120ml egy evésre csak 90ml és bukik így is :(
2017. jan. 13. 13:00
 7/17 A kérdező kommentje:
Humana Baby Fitet olvastam sokan dicsérik , és közén sem olyan horror áron megy mint ez a beba a.r.
2017. jan. 13. 13:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Humana baby fit csak ízesítettbe van?
2017. jan. 13. 13:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos csak egyféle van, banános. A banán is sűríti, nem véletlenül banános, 5% banánpor van benne, nem aroma, ha erre gondolsz, szóval így egy fokkal jobb. Ha kipróbálod, azért arra készülj, hogy 100%-ban ez sem szüntetni meg a bukást, csak javít rajta.


Nálunk úgy volt, hogy javult a bukás, aztán fél éves kor körül újra romlott kicsit, amikor forgolódni kezdett, ez így szokott lenni. Aztán megint fokozatosan javul végül elmúlik. Nekem egy éves lesz a kisfiam és nem tudok felidézni már bukást jópár hónapra visszamenőleg, általában 9-10 hónapos korra magától rendeződik.

2017. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp kiprobalom már csak azért is mert szerintem Kislányomnak nem ízlik ez a beba, és igen csak zavar hogy 30ml kevesebbet eszik és ebből is vissza bukik , akkor inkább egyen többet és abból. A másik ami persze nem a legfontosabb , de igen csak barátibb ára van mint a bebának. Persze nem is azt várom egyik tapszertol sem hogy egy cseppet se bukjon csupán annyit hogy ne legyen minden etetes után ruha csere :)
2017. jan. 13. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!