Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babánál baj ha...

Tápszeres babánál baj ha 24órán belül 4kaki van? Mert azt olvastam napi 1szokott lenni!

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam tápszert Beba HA Pro nem volt jó,zöld volt a széklete és csak napi 1...Most Bebivita HA kezdőt eszik ami elég zsíros!Attól mehet gyorsabban át rajta?Nem sok a 4kaki?Sok a puki is van hogy az is hagy nyomot a pelusba!Tudom hogy az csak jó ha van széklet,puki a hasának...de szokatlan!
2017. jan. 24. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A zöld széklet miatt váltottatok, ami teljesen normális tápszer esetén????


Egyébként amíg nem hasmenéses széklet (vizes, híg, bűzös), addig mindegy.

2017. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A beba ha tápszerek dobozán is szerepel, hogy zöld székletet csinál. Az én fiam a sensitive-t ette, attól 2 napi 1 volt, előtte másik tápszertől napi 2-3 is. Szóval vannak eltérések.

Ha nem vizes a széklet, akkor jó.

2017. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták az nem jó h zöld!azt viszont nem tudom h rá van írva h olyat csinál mert német...Most homok színű a kaki mert a tápszer is sárgás...hamar átmegy rajta azért sem alszik jól?2-3óránként eszik ritka ha 4...2hónapos!egyébként a váltás fő oka volt a Bebivitára hogy aludjon többet!aztán vki azt mondta h nem jó a belének a Beba...Most akkor???
2017. jan. 24. 17:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Mik a különbségek a start és az 1-es tápszereknél?
2017. jan. 24. 17:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivan ha én 6hónapos koráig startot adok neki??
2017. jan. 24. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajod!

Mi startot ettünk 6 hónapos koráig utánna beba ha pro 2.

zöld a széklet jól van a gyerek 1 éves amúgy már mindent eszik de még mindig felkel 3x, 4x este.

hol eszik hol teázik.

Napi 1 kakánk van néha 2. Amig nem fáj a hasa a másik tápszertől mindegy melyiket adod. Egyébként a ha pro 2 sűrűbb mégis van hogy eszik a gyerek éjjel.

2017. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Lányom 8 hónapos koráig azt ette. Utána HA1-t, majd 10 hónapos korától HA2-t.
2017. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!