Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mekkora "gond" lehet, ha 11...

Mekkora "gond" lehet, ha 11 hónapos kislányom csak este kéri a tápszerből készült tejét?

Figyelt kérdés
Egyre sűrűbben tapasztalom, hogy reggelente nem kéri a tejet, helyette inkább a grízpépet és utána a rendes szilárd ételt( vajas kenyér, felvágott...)
2017. márc. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A gyereknek van esze.
2017. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé eszik rendesen (változatosan, vitamindúsan), van az étrendjében más tejalapú (sajt, joghurt... össz 500 ml az estivel együtt) és a folyadékfogyasztás is megvan, akkor nincs gond.
2017. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. ennyi idős volt a lányom, amikor teljesen elutasította a tápszert. Változatosan evett mindent, egyszerűen nem volt hajlandó a tápszert meginni. Most 16 éves, semmi gond nem volt vele (allergia, betegségek)
2017. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Adj neki rendes tejet, ne műkaját. A gyerekek tudják, hogy mi jó nekik.
2017. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Utlso!

Milyen műkajárol beszélsz ? Elárulnád? Ha hülye vagy akkor inkabb maradj csendben..

Kedves Kérdező!

Ha a babád már nem igényli akkor semmi gond..

Ahogy irták a lényeg hogy legyen meg a napi 500 ml tejtermék (joghurt ,tejpép..)

2017. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tápszer műkaja, ebben igaza van annak, aki ezt írta.

Én nem akartam javítani, de a tápszerből nem készül tej. Az NEM tej. Enyémek 11 hónaposan már mindent ettek, még csak nem is főztem nekik külön, max. a fűszerezésre figyeltem kicsit jobban.

2017. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!