Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen etetőcumit ajánlanátok?...

Milyen etetőcumit ajánlanátok? 1 éves kisbabám Mindössze este kap vacsorára tápszert (mert darabos vacsit még nem fogad el).

Figyelt kérdés
Viszont az anyatejnél szuperül beváló Avent Nature és Mam cumijaink eltömődnek, hiába rázzuk fel és oldjuk fel rendesen a tápszert.
2017. márc. 3. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
3-as folyásút, de ha nem csomós a tápszer, az 1-es cumi se tömődik el. Én rázni nem szoktam sosem, mert csak habosodik és azt utálom. Kimérem a tápszert, kevés langyosabb vízzel simára keverem kiskanállal, majd melegebbel fölengedem teljesen. Sűrű, csomósodásra hajlamos, nehezen oldható reflux tápszert (Humana Baby Fit) evett/eszik a kisfiam. Tommee Tippie cumija van, 2-es cumiból ette nagyon sokáig, már 3-assal issza, de a 2-essel se volt gond sose, csak ha már cserélni kellett, nagyobbra váltottam.
2017. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vajon miért lettem lepontozva...? Más még annyit se tett meg, hogy leírja a tapasztalatát, de a piros kezet nyomkodja. Szánalmas.
2017. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!