Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A Sinlacot lehet natúron adni...

A Sinlacot lehet natúron adni egy étkezésnek?

Figyelt kérdés
A dobozon nincs rajta, neten nem találtam infót és most olvastam az egyik kérdésnél, hogy ez csak sűrítésnek való. Tegnap kaptuk és nem tudok róla semmit.
2017. márc. 20. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Hogy ne lehetne. És rajta van a dobozon.
2017. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Finom és egészséges.
2017. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
A Sinlac gyógytápszer. A szakorvos aki felírta nem mondta az adagolást?
2017. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hangsúlyozta ki, hogy nem kizárólagos. Mivel mellette még szopik, ezért gondolom az a másik étkezés. Adobozon pedig csak az áll, hogy hogyan kell pépet készíteni belőle, de még az sincs rajta, hogy naponta hányszor lehet adni?
2017. márc. 20. 14:54
 5/11 A kérdező kommentje:
+ a körzeti írta fel, de ő maga sem tudta, hogy hogyan és mennyit.
2017. márc. 20. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

IQ teszthez kötném a gyerekvállalást.

Aki nem tud egy tájékoztatót értelmezni, az veszélyes a gyerekére.

2017. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor te semmiféleképpen ne szarporodj. De nyugodtan meg lehet mutatni, hogy hol van a dobozon rajta, hogy mennyit lehet egy nap adni belőle (előttem van, nincs rajta), vagy azt, hogy mivel nem kizárólagos, ezért natúron lehet, vagy mindenféleképpen tápszerrel kell bekeverni (előttem van, nincs rajta).

Mellesleg egy bélféreg vagy.

2017. márc. 20. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Szövegértés 1-es! ;)

Ízlelgesd, hátha megérted: "kizárólagos táplálásra nem alkalmas"!


Tudod, mit? Jó napom van.

Azt jelenti, hogy nem etetheted egész nap csak Sinlac-kal minden más helyett.

2017. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekünk is a doki bácsink ajánlotta mindhárom babánknak. Mindegyik szopizott mikor először kapták. Elöször kóstoltattam pár kanállal, aztán napi 1x adtam esténként szopi előtt. Adtam nekik natúr is, volt hogy kevertem bele gyümölcsöt, vagy zöldséget pépesítve. A legkisebb gyerekem annyira szerette, hogy volt egy rövid idő mikor csak sinlaccal fogadott el pépes kaját. Akkor hívtam a dokit, hogy mennyit adhatok naponta. Azt mondta 3-4 dl -nél több ne legyen összesen. Ekkor már 1 év körüli volt a babám.
2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nahát, most nézem, hogy ez az agyhalott nyolcas írt.

Vadbarom idióta, a dobozon nincs ilyesmi, ezt az orvos mondta. Nulla aggyal hogy tudsz létezni?


9es válaszoló: köszönöm. Azóta már persze belejöttünk, este natúron kap egy adagot, délben pedig hozzáadom a főzelékhez és így most rendben van. Amúgy még a forgalmazó sem tudta megmondani, hogy naponta hányszor szabad neki adni.

2017. ápr. 22. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!