3 honapos baba nem jelzi ejszaka, ha ehes. Mar kb.1 hete van ez. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Eddig felebredt mikor ehes volt, nyuszogott, gugyogott egy kicsit, felebresztett es mar jott is a tejcsi. Ha kicsit lasabb voltam a vacsival, mar kezdett sirdogalni.

Kb.1 hete iszonyatos cuppogasra ebredek mindig, az egesz keze a szajaban van es azt szopogatja. Sokszor mar reszket, annyira ehes, de nem sir es nem is jelez...

Nem tudom mitol lehet...

3 hete jon a foga, probaltam volna, hogy kelek elotte es kesz kajaval varom, de a foga miatt valtozo, hogy mikor es mennyit akar enni...

Szerintetek miert nem jelez?

Ugy sajnalom, mikor reszket olyan a kajaert...


2017. márc. 27. 19:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nappal minden rendben..
2017. márc. 27. 19:43
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor ő tápszeres?
2017. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelez, csak nem sírással, hanem cuppogtatással. Már jön a foga?
2017. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

1. Honnan tudod, hogy éhes? Az én kisfiam speciel 3 hónapos korától aludta át az éjszakát, vagyis nem kelt fel enni, nem volt éhes éjjel. Este megetettem, reggel 6-kor ébredt és akkor evett.

2. A foga még nyugi nem fog kibújni, viszont már megindultak az azt megelőző folyamatok, ami azzal jár, hogy bizony beveszi a kezét a szájába, dörzsöli a kezével az ínyét, de ez nem jelenti azt, hogy ki is fog bújni a fog és ez nem jelenti azt, hogy éhes.

3. De ha éhes, akkor meg etesd meg. Az, hogy most máshogy jelzi, az egy dolog. Ha elfogadja, akkor etesd meg. Ha meg nem kell neki, akkor meg nem éhes, hanem az ínyét piszkálja, ami ebben a korban teljesen normális. Esetleg használj neki az ínyére fogzást könnyítő gélt.

2017. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Én így szivattam meg egyszer magam. Kivettem az ágyból enni, beleszívott kettőt a cumisüvegbe és már aludt is.. utána nem próbálkoztam ezzel többször. Megpróbálhatod megetetni, de ne erőltesd, nem biztos, hogy tényleg éhes. Könnyű alvási fázisban mocorognak, cuppognak, nyögdécselhetnek, akármi.. az éjszaka átalvása érési folyamat, az egyáltalán nem baj, ha egy 3 hónapos nem kel éjjel enni ahogy az se, ha igen. Csak erőltetni nem érdemes egyiket se.
2017. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ehes... 90ml-t mindig megeszik, es mint irtam reszket a kajaert. Csak nem ebereszt mar fel. Ha nem faj a foga, akkor 4-5 orankent eszik 180mlt, ha faj 2 orankent 90-et, neha csak 60-at.


Nem azt irtam, hogy kijott a foga, hanem hogy jon. Elnezest, ha rosszul fogalmaztam, javitok...elindult nala a fogzas. Igy helyes?

Kap ra zselet, hutos fogzokat,stb. Ezzel nincs baj... Csak eszembe jutott, hogy esetleg azert nem jelzi, h ehes mert a fogzassal van elfoglalva

2017. márc. 27. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem ébreszt fel, akkor honnan tudod?
2017. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok zsarnoknak tűnni, de szerintem nyugodtan hagyd, hogy az öklével legyen és sírjon ha kér valamit. Egy babának ha valamire szüksége van, például éhes, akkor sírni fog. Szerintem nincs kivétel. 3 hónaposan még ez az elsődleges nyelvük.


Ne kelj fel, próbáld meg csak 1x hogy mi lesz belőle. Ha alszik reggelig akkor bizony a babád előre lépett, most már számíthatsz a végig aludt éjszakákra :)

3 hónapos korban (főleg a tápszeres babáknál) általában 6-9 órás alvások vannak már éjszakánként.


A reszketés milyen reszketés? Az én 3 hónaposom is agresszívan beleremegve eszi az öklét, de én inkább úgy látom, hogy amiatt, hogy nagyon akarja és tapasztalja még hogy az az övé, hogy kellene forgatni, hogy a legjobb legyen stb.

2017. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
8-assal teljesen egyetértek. Ha a súlygyarapodása megfelelő, akkor elég, ha akkor adsz neki enni, amikor kér.
2017. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Jó ég, én tuti nem szadiznám magam azzal, hogy kelek etetni akkor is, mikor nem kelt fel érte.
2017. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!