Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babának milyen...

Tápszeres babának milyen gyakran kell, hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés
2 hetes. Eddig semmi gond nem volt, napi többet is produkált. Kipróbáltuk a szélcsövet, sikerrel is jártunk, de nem örülnék neki ha csak azzal tudna kakilni... Mit tehetek? Szelek jönnek, de 3. napja megint semmi...
2017. ápr. 10. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta.
2017. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak az elején, amikor minden másnap kakilt a tápszeres baba. Volt, hogy 3 nap is kimaradt, én akkor adtam cukros kammillateát, fél órán belül kijött, ami bennragadt. Egyszer, vagy kétszer volt ilyen. A kamillatea sem jó tartósan, hosszú távon, mert szárítja a beleket, de egyszer-egyszer szerintem kíméletesebb, mint a szélcsövezés. (Nálunk pl. az nem is jött be, pukira sem.)
2017. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden nap volt.most hogy két hónapos néha-néha 1-2 nap kimarad.max három napot várnék aztán lépnék....
2017. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 1 hónapos korára alakult ki a napi 1 kakis pelus. Addig nálunk is volt, hogy 3 napig semmi... Én nem adtam neki semmit, nem szélcsöveztem, nem adtam neki cukros kamillát. De csak mert nem tekergőzött, nem látszódott rajta, hogy szenvedne.

A védőnőm azt mondta, hogy tápszeres babánál 3-4 nap még belefér, de a 4. napon azért már kell jelezni a dokinak, hogy van-e tanácsa.

Figyeld, hogy próbál-e nyomni. Ha nyom, erőlködik, de nem jön semmi akkor gond lehet, amire segítség kell.

2017. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
nálunk volt, hogy majd 1 hétig nem volt kaki. Aztán 7. napon nagy sírással megérkezett. Ez jó ideig ment így, naponta sose volt, amíg a csak tápszeres (illetve hordott anyatejes) korszak volt. De utána beállt a kétnapi kaki, ahogy elkezdett mást is enni. Ez azóta is így van, ritkán van naponta. Lassan 2 és fél éves.
2017. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Meglátom, ha fáj a hasa, kipróbálom a cukros kamillateát most az egyszer egyenlőre, csütörtökön úgyis megyünk dokihoz.
2017. ápr. 10. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!