Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 honapos baba napkozben 2...

4 honapos baba napkozben 2 orankent 120ml-t eszik. Nem sok es gyakori ez?

Figyelt kérdés

Az ejszaka rendben van. Az utolso etetes 20.30-kor van, hajnali 3-kor felebred egy etetesre, majd alszik reggel 8-ig.


Napkozben nem is alszik sokat, 2-2,5 orat van fenn es alszik utanna 30 percet.

Fogunk is jo...mar van ketto.


2017. ápr. 13. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
A 2 orankenti evest szinte percre pontosan jelzi...
2017. ápr. 13. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónaposom 3 óránként 190-220-at eszik. Szerintem nem sok. Ha elégedett és szépen fejlődik akkor pont eleget eszik. Nem sokat, nem keveset. A felnőttek sem egyformán esznek. . .
2017. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egyformák a babák, ez nem nagy mennyiség egyszerre szóval engem nem lep meg, hogy hamar megéhezik. Az én fiam 3 óránként evett 180 milit szóval majdnem 1 liter tápszert megevett egy nap alatt, napi 5 étkezés jött ki.

Viszont én 2 hónapos korában félre is értettem, másfél órát bírt ébren lenni és sírt, hogy álmos. Hát én etettem. Csak folyamatosan bukott, kicsit gyanús volt, hogy valami nem oké, főleg, hogy olyan szépen elaludt cumisüveggel a szájában.. Megpróbáltam altatni helyette még pont mielőtt eltörik a mécses és össze is jött, ráadásul pár perc alatt. Ez nálatok biztosan kizárható?

2017. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Ezt majd megprobalom valahogy...


Az etetes fele pont alvas elottre esik, ugyhogy most kicsit elbizonytalanodtam.


Jelezni szokta, hogy ehes. Szopikazik csak ugy...

2017. ápr. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!