Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan keszitsem elo a tapszer...

Hogyan keszitsem elo a tapszert ha ejszaka ebred a baba?

Figyelt kérdés
A babam meg szokott ejszaka 4 korul ebredni. Megcsinalhatom a tapot melegvizzel este 10 kor es utanna gyorsan a hutobe teszem ? Vagy hidegvizzel csinaljam es tegyem a hutobe , majd elolvad melegiteskor?
2017. ápr. 15. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mi a franckarikának? Félperc összerázni és csak frissen az igazi.
2017. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Frissen.
2017. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Okosabb, ha termoszba teszsel forró vizet, a tápszerport meg az üvegbe - éjjel csak összeöntöd, és már kész is.
2017. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Én a vizet is frissen melegíteném, a termoszban csak elszaporodnak a nem oda való dolgok benne. És frissen bele a tápot is. Ekkora probléma azért nem lehet...
2017. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Én a cumisüvegbe belekészítem a port, a víz bögrébe 30 másodperc alatt megmelegszik, beleöntöm az üvegbe, míg beérek a szobába összrâzom és már ehet is
2017. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka frissen.20 másodperc a mikroba 10 másodperc alatt beleadagolom és a maradék 30 amíg beérek hozzá és összerázom.

Tényleg 1 perc az egész és friss!ez a leglényegesebb a gyerek szerintem Ennyit megérdemel!

2017. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
mondjuk nekem a tesó tuti felébredne rá ha vizet melegítek a mikroba vagy a tüzhelyen ejjel...en a helyedbe vennék egy vízforralót...bedugod a szobájába....felforralod gyorsan majd hozzáontesz annyi babavizet hogy ne iható hőmérsékletű legyen.
2017. ápr. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*-ne
2017. ápr. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

én csak vizet szoktam forralni előre. az soká hül ki eléggé.

a tápszert meg max úgy ha tudod hogy 3.órán belül felkel. Én mikor eszik a kicsi 11kor tudom hogy fel2kor ugyis kelni fog igy megcsinalom es ott van mellettem. Utána mar tudom hogy csak reggel kel akkor már új vizet forralok és frisset keszitek.

Ha vèletlen nem kelt fel ami eleg ritka nála akkor kiöntöttem hol a kávénkba hol a cicának, kutyának.

Azt hiszem egy tapszer nagyon max 3 orát allhat kivéve a refluxos tápszerek azok valami nagyon kevés ideig.

2017. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
7-es vagyok. miért kaptam lepontozást? mert felébred a nagylány a mikró hangjára? a szobája mellett van...ezért nagyon korrekt lepontozni.
2017. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!