Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen teát lehet adni egy...

Császár Cintia kérdése:

Milyen teát lehet adni egy csecsemőnek ha tápszert eszik?

Figyelt kérdés
2 hetes a kislányom,sajnos mivel nincs tejem tápszert kap enni. Így valami innivalót is kellene neki,de a vizet nem isza meg. Milyen teát lehet neki adni? Vagy valami más ötlet?
2017. ápr. 17. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Én Mecsek Baby kamilla- és édeskömény teát adtam neki. Természetesen cukor nélkül.
2017. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

A tápszer ugyanúgy kaja ÉS folyadék egyben, mint az anyatej. NEM kell mellé külön itatni!

Majd esetleg ha 40 fokos nyár lesz illetve, ha majd megkezded 6 hónaposan a hozzátáplálást.

2017. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
A tápszer NEM ugyanaz, mint az anyatej, mivel az por alapú és jó ha kap mellé folyadékot! Nem árt neki a kamilla- édeskömény tea, sőt, segíti a pocakját is a babának, hogy a gázok könnyebben távozzanak. Miért baj az, ha megkínálja folyadékkal?
2017. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell neki kulon folyadek..azert Nem issza meg a vizet, mert Nem szomjas... Majd ha 40fok lesz vagy ha el kezded hozzataplalni, majd Akkor kell neki vizet adni :)
2017. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en babam is kb a hozzataplalas ota hajlando csak inni . Legtobbszor vizet kap vagy granulatumos edeskomeny teat. A teat 4 hos kortol lehet adni. Pici koraba filteres edekomeny teaval probalkoztam de nagy ritkan fogadta csak el. Kinalgasd azert , de ha nem ker akkor sincs semmi baj az enyem se ivott semmit a tapszeren kivul, es egeszseges nagy baba. Probald a vizet melegen adni neki az en babam a mai napig nem issza a hiddg innivalot. 8 honapos
2017. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém se itta tápszer mellé. Kínáltam én étkezések között de nem kellett neki. A tea se kellett neki, mecsek baby-t próbáltam. Na ezután feladtam az itatást. Mióta nagyrészt szilárdat eszik, nem győzöm a vizet tölteni a poharába, eleget iszik.
2017. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!