Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4,5 hónapos babám volt hogy...

4,5 hónapos babám volt hogy 800 millit is megevett egy nap most Par napja 600 millit is alig aluszékony is lett ez mitől lehet? Csak 4 szer eszik nem ébred fel hajnalba enni de napközben nem pótolja be.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő miatt. Az én kislányom (5,5 hónapos), és alig akar enni. Egész nap nyűgös- aluszékonyabb nappal. Bár ő anyatejes.


Ameddig van pisis- kakis pelus, és jó a kedve, addig semmi baj nincs. Annyit megeszik amennyire szüksége van, hidd el.

2017. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többen mondják, hogy a fogzástól is elmehet az étvágyuk. Járd körbe, hogy mi okozhatja. Ha jó kedvű, nincs különösebb gondja akkor ne aggódj.

A fiam is aluszékony most (4 hónapos). Valószínű az időjárás befolyásolja. Érzékeny rá..

2017. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre válaszoltunk, ugyanazt :) Bocsi... Nem akartam ismételni, nem láttam az első választ :D
2017. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm remeljuk, sose volt nagy evő de ma meg 300 millit evett csak es 3. szor alszik
2017. ápr. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!