Jòl csinálom? 1 hetes csecsemom pocija görcsöl nagyon 60 ml Hipp tapot eszik, mert szopizik is mellette 3-4 orankent eszik. Görcsölt nagyon és körkörös mozdulatokkal suroltam és igy elaludt. Remelem nem artottam neki :- (

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártasz ezzel, sőt nagyon is jól csinálod. Mikor a kislányom pocakja fájt, én is így masszíroztam neki, és erre mindig megnyugodott, majd sikerült elaludnia.
2017. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is, hogy ugyanezt, csak hason fekve a hátát masszírozni ugyanígy. Úgy is hat a pocira, csak más nyomással.
2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos a legtöbb újszülöttnek az első 3 hónap így telik, hasfájással. Nekem mind a két kislányom hasfájós volt, sokat segített nekik a masszázs: [link] Az is nagyon jó volt, amikor hanyatt feküdt a kislányom, megemeltem a lábacskáit derékszögbe, jött is a puki rendesen. Nagyon jól esett neki, hogy ülve a combomra fektettem keresztbe és úgy simogattam a kis hátát, akkor is jött a levegő rendesen. Figyelj nagyon oda, mit eszel, a puffasztó dolgokat, a sok tejet, gyümölcsleveket kerüld, ezzel is sokat segíthetsz neki.
2017. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jól csináltad. Az enyémek is hasfájósak voltak, hamar hozzá kellett pótolni az anyatej mellé. A harmadik válaszoló nagyjából leírta az összes praktikát, amivel segíthetsz a babádnak. A hasát simogatni, masszírozni, hason fekve is lehet a hátát, ne egyél sok puffasztó ételt, és fontos az alapos büfiztetés is. Van amelyik baba 15-20perc után büfizi csak fel a levegőt, enyémek pl ilyenek voltak. Addig járkáltam velük a vállamon, amíg ki nem jött a büfi, volt hogy 2 perc volt, de volt hogy 15.
2017. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!