Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 11 hetesen valthatok 2 cseppes...

11 hetesen valthatok 2 cseppes cumira?

Figyelt kérdés
Most egy cseppes mam cumisuvegje van. De egy ideje azt vettem eszre h nagyon sok idobe telik ameg megeszi es el is farad kozbe. Ha ket cseppeset veszek nekiabbol felek hogy folyni fog nagyon. Vagy nem? Beba pro tapszert eszik tehat nem suru.
2017. júl. 7. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. A baba igényeihez kell igazodni, hogy jó legyen neki.
2017. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze.


Szintén 11 hetes a lányom, már 3 hete váltottunk. Azóta nyugodtabban eszik.

2017. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam is hamar váltott 2-esre. Szerintem vedd meg nyugodtan, maximum ha öklendezik tőle vagy nem tetszik neki, akkor 1 hónap múlva újra próbálod. Így is úgyis kelleni fog :)
2017. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell megpróbálnod, és megnézni Nálatok működik-e. Nekem 3 hónapos múlt a kisfiam, próbáltam váltani hasonló okokból, de a 2-esből annyira jött neki, hogy rengeteg levegőt nyelt, és minden evés után sikított szegénykém a hasfájástól. A nagyobbik fiamnál ilyenkor már simán váltottunk, ő valahogy nyugodtabban evett. Szóval meglátod majd, hogy a Te babádnál működik-e :).
2017. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!