Lehet ettől baja?

Figyelt kérdés
A férjem véletlenül sima ( nem baba) ásványvízből csinált tápszert 3 hónapos babánknak. Ráadásul bele is ittam korábban az üvegbe.:( Lehet baja?
2017. júl. 7. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baj a síma víznek sem.
2017. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából csapból is ihatna, attól se lenne baja (ha csak nem fertőzött a víz). A hosszútávú ivás érdekes. Ha folyamatosan magas vas, nitrát, meg hasonló tartalmú vizet inna, gondot okozna a veséjének. Én ezt tudom, de nem biztos, hogy pontos.

Pl hiába forralod fel a csapvizet, ha a nehézfém részét nem tudod kiszűrni belőle ezzel rendesen.

2017. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát persze. Régen mindegyik gyerek meghalt, amelyiket nem üveges ásványvízzel itatták. Most gondold el milyen rossz volt a középkorban, nem is maradt életben senki!
2017. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább a beleivás miatt félek.
2017. júl. 7. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz, gondolom, nem vagy fertőző beteg, tbc-s pl.

A múltkor fürdésnél gondoltam ebbe bele, amikor a fiam a fürdővizes kezét eszegette bőszen, ráadásul bele is pisilt a vízbe. 🙂

Mondtam is a férjemnek, ennyit a fertőtlenítésről.

2017. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
3# Már majdnem egy troll vagy, csak gyakorolj még egy kicsit.
2017. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Am semmi baja nem lesz, miért lenne?
2017. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!