Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan kell helyesen tisztitan...

Hogyan kell helyesen tisztitaniba cumisüveget?

Figyelt kérdés

Most vettem az üveget meg a cumit szeretném ha tiszta lenne mire mwgszületik a baba:

Főzzem ki? Muszály speciál cumisüveg tisztitokefe vagy eleg a sima amit bárhol vehetek. Hasznàljak valami tisztitoszert ?

A kifőzéshez vegyek uj edényt amit csak a baba cumiai kifőzésére használok ?



#baba #Cumisüveg tisztitàs
2017. júl. 26. 11:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A cumit is kifőzhetem nem deformàlodik wl ?
2017. júl. 26. 11:52
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Külön edény, üvegmosó a babának! Nem muszáj babáknak való. Mosogató szert vettem külön babáknak valót.

Jól elmosogatom a cumi részeit. Az üveg és a szilikon cumi főzhető. A müanyag része szerintem nem, ezt fertőtlenítő oldatba teszem.

2017. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor az edény amiben kifőzöm az is külön csak a babáé legyen. Ok. Kösxi az infot
2017. júl. 26. 12:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szétszedem, berakom egy műanyag tálba, leöntöm kis baba mosogatószerrel és forró vízzel addig öntöm amíg el nem lepi. a műanyag részeket is lehet forró vízzel fertőtleníteni, nem lesz semmi baja.
2017. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy csak erre használatos tálam, üvegmosóm és illatmentes mosogatószerem. Jó forró vízzel szoktam elmosogatni, majd a használaton kívüli sterilizáló dobozban tárolom.
2017. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elmosogatom mosószeres meleg vízzel (sima Jar amit amúgy is használunk) eloblitem aztán bele a forrásban lévő vízbe.aztán benne van valamennyit(sose nézem mennyit) aztán kész. A cumi is mehet, mi MAMosat használunk,be fog opalosodni de nem lesz baja!
2017. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én babamosogatószerrel elmosom (mivel teljesen szétszedhető MAM üveg, nem kefével, hanem külön csak erre használt szivaccsal) aztán mikrós sterilizálóba rakom, ha összegyűlt mindhárom üveg, akkor mehet a mikróba. Nemhogy a műanyag, az alján a gumi is sterilizálható! Szóval minden része!
2017. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezért vettem MAM üveget, mert teljesen szét lehet szedni. Én beraktam mosogató gépbe 65 fokra, aztán elöblítettem és beraktam egy órára Chicco fertőtlenítő folyadékba.
2017. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Külön edényt vettem a kifőzéshez. Minden reggel abban főztem ki a cumikat, cumisüveget, tettem a vízhez gyógyszertárban kapható citromsavat egy kis kanállal.
2017. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi nem volt hasznos a válaszomban? :O

Első voltam

2017. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!