Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet a tapszertol zold kaki?

Csillka kérdése:

Lehet a tapszertol zold kaki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3es fel honapos. Szuletes utan nemasokkal mar zold volt a kaki. Kizarolag tapszeres es elegge hasfajos baba. Amugy nagyon jokedvu , vannak napok h nem sir egyaltalan ,csak ebred sajnos ejjel 2-3 orankent sokat huzza a labait es purcol de akkor sem sir ( mindenki azt mondta kinovi 3 hos korara na de nem ugy lett ). Nagy es falank baba 6es fel kilo , 2 orankent eszik 90et es ejjel is 3 orankent.
2017. aug. 16. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasfajasra valamit nem ajanlott vedono vagy orvos??


Az en babamnak kolikaja volt, Infacol cseppett szedett, es rengeteget segitett a hasfajasan.


A tapaszer eseyleg nem ir valamit?

Mi specialias tapaszert eszunk, es ra is van irva a dobozra, h zold szekeltet okoz.

2017. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Kisfiam 3es fel honapos. Szuletes utan nemasokkal mar zold volt a kaki"


Ahogy írták, van amire rá is van írva, hogy zöld kakát okozhat, de 3 és fél hónap alatt az még nem jutott eszedbe, hogy az orvostól kérdezd meg? Sose értettem az ilyet, mikor valakit aggaszt valami "tünet" aztán miután ez már hetek meg hónapok óta fennáll akkor felteszi a kérdést egy ilyen oldalon, hogy ez normális?

2017. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok HA tápszer okozhat zöld székletet. Nem fogad el egyszerre több kaját? Szerintem sűrűn eszik és ez is okozhat hasfájást. Talán ha többet enne, kibírná a 3 órát.
2017. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norman Bates ***** válasza:

3 es fel honaposan nagyon keves a 90 egy etetesre, persze hogy 2 orankent enne, ettol meg faj a hasa.

Adj neki 120-at, ha ugy latod, hogy attol is ehes marad akkor majd 150-et.

Am a dobozon rajta van, hogy mennyit kene ennie, asszem mar 150 a 3,5 honaposnak.

2017. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne leszólni a kérdezőt. Én gyakorló anya vagyok, mégis négy hónapomba került, hogy a gyerekorvos komolyan vegyen és beutaljon minket gasztróra. Megvonják a vállukat és szerintük minden rendben van, holott sokszor nincs.


Kérdező: a Biogaia nagyon jó, ajánlom. Az etetések számát csökkentsd, az adagot emeld, egy próbát megér.

2017. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos a lányom. Szintén 6 kilós. 4-5 alkalommal eszik egy nap, egyszerre 180ml-t. Éjszaka már 2 hónapja nem eszik. Eleinte minden etetéshez kapott Espumisan cseppet, 1 hónapja már csak vacsorához és nincs baj a pocakjával. A kakija szintén zöld. Alapból HA tápszert írt neki fel a doki.


Emeld az adagokat, ritkítsd az etetést és tegyél a tápszerbe Espumisant, Infacolt vagy valamit, ami hasfájásra van.

2017. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kerdeztem a dokit azt mondja tapszeres babaknal normalis , ezert is irtam ide h lassuk masok mit mondanak akik tapasztaltabbak. Nem nagyon fogad el tobb kajat mint 90egyszerre probaltam mar. Ha meg ehes es nem adok neki akkor ordit ( ami ritkan van ) de ugy h alig vesz levegot. Ejjel eszik de ugy h nem nyitja ki a szemet es kb.60at csak tehat nem eszi tul magat. Megprobalom meg az eteteseket huzni. Kiprobaltunk minden cseppet infacol, colief, espu stb.mikor eszik tendesen hallom a buborekokat a pocakban mintha lifteznenek benne meg ha 30at eszik akkor is. En Erdelybol irok itt nincs vedono. Tapszer Nan comfortis ( nem tudom mennyire ismeros ).
2017. aug. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!