Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki milyen tapszert adott a...

Ki milyen tapszert adott a babajanak es mennyire fujta fel a picit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milumil HA start.semmi baja nem volt tőle sose fájt a hasa
2017. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milumil ha start optima, refluxos lett, nem hiszem, hogy a tápszertől, de váltanunk kellett anti reflux tápszerre Beba ha ar, ettől viszont, mivel sűrű, szorulása lett, ekkor váltottunk volna laktozmentes tápszerre, de azt viszont azonnal kihányta, így most a bebát kapja és maradt a szorulás, 12 hetes.
2017. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Novalac IT, nem fújta fel nem is értem ezt a kérdést?

Szorulásos baba volt 1 éves koráig, szerencsére ez sokadik kipróbált tápszer után meghozta a székletét.

2017. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milumil HA Start, most váltottunk Milumil 2-esre.


Egyikkel se volt gond.

2017. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Semilyet. Tévhit, hogy minden babának szüksége van rá.
2017. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milumil HA start optimát kap. Colief és espumisan kell mellette neki. Így rendesen távozik a levegő és minimális a pocakfájása.
2017. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milumil Komfort 1-es. Nem fújta fel, nem fájt a hasa és rendben van a széklete is.
2017. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csuti03 válasza:
Mi 5féle tápszert próbáltunk, mire a Hipp Bio Combiotik bevált. A többitől mind fájt a hasa és valamelyiktől székrekedése is volt. Ahogy próbálgattuk ez hasonlított a legjobban az anyatejhez ízben és szagra is. A többi borzalmas volt. Az egyikkel úgy hártunk, h du megvettem. Este nem evett belőle egy falatot sem. Reggel rohanhattam másik tápszerért. Az én kisfiammnak kiegészítésnek kellett.
2017. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Mi sem adtunk tápszert. Csak anyatejet, mert tej volt elég és nem volt semmi különös ok, amiért tápszer kellett volna használni.
2017. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Még egy kicsit dörgöljêtek a kérdező orra alá, hogy bezzeg ti tudtatok szoptatni...
2017. aug. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!