Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek milyen módszer vált be?

Csillka kérdése:

Kinek milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés
Négy hónapos tápszeres babámnak harmadik napja nincs kaki. Amúgy is hasfajos hát így. ..nehany egyszerű tipp érdekelne amitől tudna könnyen kakilni ( kinek mi vált be )
2017. aug. 29. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés vizet kell neki adni, esetleg édeskömény teát, én ezeket csináltam.
2017. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő egy kiskanálnyi cukrozott kamilla teát javasolt. Mi ezt nem próbáltuk ki, mert a víz itatással általában fellazult a kaki.


Amúgy volt, hogy nálunk sem volt pár napig kaki, de kiderült nem is a szorulás miatt, hanem mert mindig mentünk valahova és a figyelme elterelődött és nem jött neki az inger a "nyugodt kakilásra". Nálatok lehet ilyen?

2017. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kamillat adok en is teszek tejbe mert magara alug akar par cseppet inni de cukrot nem. Hat ferjem dolgozik ugy h otig itthon vagyunk szoval ez nem lehet gond :)
2017. aug. 29. 13:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Kamilla vegul bevallt es lett kaki. Szuletesetol zold szine van azt mondtak h vagy mert hasfajos ,gorcsos vagy a tapszertol. Remelem elmulik majd a zold kaki.
2017. aug. 29. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Én harmadik napon szélcsövezem. Sokszor elég a tornáztatás de 3. napon már csak sír meg vörösödik közben.

Esetleg a Mira Baby gyógyvíz adható 4 hónaposnak. Az enyém 2 hónapos még csak így még nem próbáltam, de állítólag jó.

2017. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!