Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ar tápszert milyen cumival...

Ar tápszert milyen cumival adod a babának? Hogy kevered össze hogy ne álljon össze csomókba?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

MAM-os cumit használunk 2-es cumifejjel, néha DM-eset.

A vizet (babavizet használok de ha jó a csapvizetek lehet simán forralt, visszahűtött víz) 30 mp-re bedobom a mikróba a cumisüvegben a teteje nélkül, beleteszem a port, ráteszem a tetejét és összerázom. Sosem csomós de ez tápszerfüggő.

Ha a tiétek csomósodik, akkor lehet úgy, hogy először a víz felében oldod fel (rázod vagy tiszta villával kikevered) és utána adod hozzá a maradék vizet.

2017. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok: nem minden AR tápszer egyforma sűrű, van ami csak a 4-es cumin megy át ezt ki kell tapasztalni. Kicsit érdemes hagyni dolgozni vele a babát szerintem. Van olyan ismerősöm, aki az 1-es cumit használja AR tápszerhez. Nem baj ha lassan eszik a baba, sőt. :)
2017. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A beba ar-hez 2-es aventes cumit használunk. Az 1-esen nem megy át, a 3-asbol meg ömlik. A csomósodás ellen igazából nem teszek semmit, jól felrázom és néha valóban csomós marad, de nem akarok villával belenyúlkálni a steril tápszerbe.
2017. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
X-es mam ill. tommee tippee cumi.
2017. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Összerázom.
2017. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Közben vettem dmes üveget tényleg jó!

Ha összerázom nagyon habos lett. Nem tudom pocak ügyileg mennyire lesz jó.

2017. szept. 2. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Kimosom a cumisüveget, a cumit, aztán beleteszek 120 ml vizet, 4 adagoló kanálnyi tápszert, összerázom, be a mikróba 30 mpre a teteje nélkül, összerázom és kész. Milumil HA.
2017. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!