Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert vesztek,...

Milyen tápszert vesztek, iratok a babának?

Figyelt kérdés
Sajnos akármit teszek nincs elég tejem a babámnak 2 hetes milyen tápszert irassak az orvossal? Lényeg hogy jó legyen de az ár sem utolsó szempont... Ti mit vesztek neki és mennyibe kerül?
2017. szept. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Milumil HA Startot kap - most már Start2-t.

Körülbelül 2000,- egy doboz a recepttel.


Kipróbáltuk a sima Milumil-t is, ami nem HA-s. Az pl Rossmann-ban (recept nélkül ugye) 2300,- ha jól emlékszem, de az nagyon habzik..

2017. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Humana GI 1054 ft/doboz (300g).
2017. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milumil HA Start optimával kezdett, de kiderült, hogy refluxos így most a beba ar-t adjuk neki. Egy doboz ára 4000 ft és nagyjából 6 napra elegendő, most 130 milit eszik 3 óránként. Nem vagyok benne teljesen biztos (nem én szoktam venni a tápszert), de úgy emlékszem, hogy teljesen mindegy felirják-e receptre, mert úgy sem olcsóbb.
2017. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a doki dönt, nem anyuka. Nálunk is Milumil HA Start optima volt, recepttel 2200.-, anélkül 3000.- Ft körül van egy dobozzal. A kisfiam 14 hónapos már, 6 hónaposan váltottunk a Milumil HA 2-re.
2017. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én lactogent veszek neki, általában szeretik a gyerekek. Receptre 900ft
2017. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!