Miert nem akar enni negy honapos babam?

Figyelt kérdés
Par napja kisbabam nagyon rosszul eszik. Kap anyatejet, de mar egyre tobbszor kell potolni is. Viszont se cicilni nem igazan akar, meg ha epp van is mit, sem a cumisuveg nem kell. Nem is hizott az elmult heten csak kb 40grammot. Eleg nyugos sokszor, de enni nem kell. Novere is nagyon rossz evo volt, de nekem ugy tunik, mintha kisfiam epp csak annyit enne,h.ehen ne haljon. Betegnek nem tunik, orvos nemreg latta. Volt valakinel ilyen, lehet csak atmeneti a dolog?

2017. szept. 26. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkor már simán mozgolódhatnak a fog csírák. Van akinek ekkor már ki is bújik az első.


Kitartást, biztosan kérni fog ha éhes lesz! Ha gyenge, akkor lehet gond.. De amíg aktív és tud mosolyogni, jókedvű, addig nincs gond. Vannak nyűgös napok, de ha az egész viselkedését nézed, a személyiségéhez viszonyítva, akkor láthatod, hogy gond van-e.

2017. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nincs gond a viselkedesevel, csak kicsit gyakrabban nyugos. En is gondoltam a fogara, mert eleggel folyik a nyala es szinte mindent csak a szajaba tom, foleg a kezet.
2017. szept. 26. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a fog jutott először eszembe a leírásod alapján...
2017. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a foga miatt van. Próbáld meg átmasszírozni az ínyét evés előtt (akár fogzáskönnyítő géllel is), nekünk szokott segíteni. Illetve ilyenkor a tápszert kicsit hidegebbre csinálom, jobban elfogadja. De azért ha ha ez folytatódik vidd el dokihoz illetve itatni próbáld nehogy kiszáradjon.
2017. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te mindig ugyan annyira vagy éhes, te minden nap minden héten ugyan annyit eszel?

Nem ahogy a te étvágyad is változik úgy a gyerek étvágya is változik.

A lényeg, hogy a súlya a korának megfelelö legyen, és ne fogyjon a súlyából és féléves korára elérje az akkor kiírt súlyhatárt.


Nekem a kisebbik lányom nagy zabás gyerek volt babának is. Aztán volt, hogy nem evett csak kevesett. Rájöttem, hogy a gyerek azért nem túlsúlyos, és azért teljesen átlagos súlyu, mert ha 1-2 hétig mindent magába töm akkor utánna 1-2 hétig nagyon keveset eszik. Ö tudja mikor mennyit kíván, a lényeg hogy nem fogy, és átlagos a súlya.

2017. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!