Melegítő eszköz ötlet?

Figyelt kérdés
Milyen melegítő eszközt javasoltok a cumisüveg rendszeres felmelegítésére/melegen tartására, ha a babaszoba az emeleten van és emiatt nem akarok a babával a lépcsőn fel/le rohangálni a konyhába? Mikrót venni fentre csak ezért kicsit erősnek tűnik. :)

2017. okt. 12. 10:06
 1/10 anonim válasza:
74%
Szia! Hasonló helyzetben voltam. :) Mi az Árkád aljában lévő boltban vettünk egy sárgás színű (márkát nem tudok) digitálisan beállítható üvegmelegítő eszközt. :) Esetleg próbálok majd képet ide tenni róla. Teljesen rászoktam már, ha egyedül vagyok otthon csak bekapcsolom és pár perc múlva etethetek is (kevergetni nem árt közben azért).
2017. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Első válaszoló vagyok. Pont ilyen eszközről van szó: [link] Azt elfelejtettem írni, hogy magától kikapcsol ha a kívánt hőmérsékletre felmelegedett az üveg. Imádom!!
2017. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! Megkerestem a neten és olyan 8000 Ft körül van az ára szállítással. A vaterás linken árult sokkal szimpatikusabb árban (az is új). Esetleg te árulod, mert akkor szerintem meg tudnánk állapodni. :)
2017. okt. 12. 10:20
 4/10 anonim válasza:
52%
Első válaszoló vagyok. Nem, nem én árulom azt! :D Csak belinkeltem, hogy ilyen melegítő eszközt használok. Vedd meg nyugodtan bárhol, nekem semmi érdekem nem fűződik hozzá! :)
2017. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én biztosan termoszoznék :)

Amikor kirándulni mentünk, akkor is termoszba töltöttem előre a mikróban jóó forróra melegített vizet és így 5 óra múlva is langyos volt! Pepcoban vettem 720-ért dupla falút.

2017. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Amit az elözö válaszoló belinkelt, azz használtam én is, nagyon jó, mert a legtöbb fajtánál vagy be lehet állítai a höfokot, vagy optimásisra melegít, ha elérte a hömérsékletet, akkor kikapcsol és nagyon gyorsan melegít.


Nekem éjszaka volt elönyös, mert ha a pici felébredt, pillanatokon belül tudtam etetni.

2017. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. A Beurer melegítőt sok éjszaka használtam én is nagy megelégedéssel. Nem kell hozzá fényt gyújtani, gyakorlatilag hang nélkül üzemel és csak egyszer kell beállítani. Akkor különösen jó, ha másik gyerek vagy apa alszik a közelben. :) Használtan is nyugodtan megveheted, nem nagyon van ami el tud romlani rajta (5000 Ft nem pénz érte, utána úgyis eladod). :)
2017. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem babyono van, csak úgy müködik, ha negyedórád van felmelegíteni a kaját, szóval én általában mikrozok, mert az csak 40 mp. Melegen tartani persze tud, de én 1-2 óránál tovább melegen tartott tápszert, sőt vizet sem adnék oda, a felnötteknek melegen tartó edényekböl is csak 2 órán keresztül lehet ételt adni vendéglátásban, mert a melegben jobban szaporodnak a bacik.
2017. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Termoszoztunk,de aztan ajandekba kaptunk cumicuveg melegitot.

Olyan mint egy vízforraló. Vegulis azt csinalja. Bele teszed a cumusiveget a kis lyukba ( amibrn viz van) bekapcsolod es fel perc alatt langyos lesz a cumisuvegben lévő víz

2017. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok.. első nemtudom miért lett lepontozva. Ilyesmink van,igaz amig nem kaptunk sose lattam. De tényleg jó, de nekunk a termosz is bevált😊
2017. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!