Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszerre váltsak?...

Milyen tápszerre váltsak? Melyik jobb minőségű?

Figyelt kérdés
Beba ha ar-t evett eddig, de már nem refluxos, 6 hónapos. Köszönöm.
2017. dec. 5. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Milumil.
2017. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

És minek váltani, ha bevált?

Az hogy elmúlt a reflux, nem ok.

2017. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is azt esszük továbbra is. Váltani valójában 1 éves korig felesleges, csak nem hirdetik nagy hanggal. Nekünk is nagy nehezen nyögte ki az orvos, mikor mondtuk, hogy nem fogad el mást. Ja, köszi... Egyébként válts beba ha 2-re, vagy sima beba 2-re, ha elfogadja. A ha nem olyan édeskés.
2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi Milumil HA-val kezdtünk. 6 hónap után ugyanúgy Milumil-re váltottunk.


Nekünk a doki azt mondta, hogy kell is, hiszen a csecsemő kori tápszerek más tápanyagokat tartalmaznak. A 6+os dobozokban már más az összetevő, éppen kornak megfelelő.


Ha a Beba vált be, váltsatok Beba-ra. De kérdezz rá a dokinál, hogy mit gondol.

2017. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért szerintem aki már használt ar tápszert az tudja, hogy milyen idegesítő elkészíteni, cumifejet találni hozzá, folyamarosan csomós lesz stb., szerintem mindenki szabadulni akar tőle, amennyiben lehetséges
2017. dec. 5. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért idegesítő elkészíteni? Ne keverj be nagy adagot, 120-at szoktam egyszerre, ha több kell, akkor külön rázom össze. A 8 hónap alatt talán 5-ször lett benne csomó.
2017. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 bocs, de szerintem ez lehetetlen, vagy csak te ilyen wonder woman vagy, mindenkinek csomós lesz, nem is tud normálisan összekeveredni, az összetétele miatt, semmi szükség ar tápszerre ha már nem refluxos a baba.
2017. dec. 5. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor válts, és szívjon a gyerek!
2017. dec. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Váltottam beba ha 2-re gyerekdoki engedélyével, normálisan elkészíthető sima tápszer, nem kell hozzá a legnagyobb lyukú cumifej, hogy valahogyan átpréselődjön rajta. Az ar tápszer egyébként refluxra nagyon jó volt.
2017. dec. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!