Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Pótlásra Milumil HA startot...

Pótlásra Milumil HA startot írt a gyerekorvos, mikor lehet sima tápszerre váltani?

Figyelt kérdés
Nincs ételallergiás a családban, meddig adtatok HA tápszert a babátoknak?
2017. dec. 14. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves koráig itta, gyerekorvos mondta h nyugodtan mehet addig. Utána sima dm s márkás tejital. Addigra már csak reggel és este ivott. Nekünk sem volt ételallergiás a családban.
2017. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Addig kapta, amíg tápszert ivott. 1,5 évesen már csak egyszer és 2 évesen azt az egyet is elutasította.


Nem váltottunk, mert örültünk, hogy megissza és nem betonkemény tőle a széklete, mint az elsőnek kapott BEBA-tól. Egyébként olyannyira ragaszkodott hozzá, hogy startról 1-esre is 10 hónaposan sikerült csak átállni (ugyanúgy HA), pedig ott aztán minimális az ízkülönbség.

2017. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves kora után álltunk át a tejitalra, addig HAt kapott. Nálunk sincs ételallergiás.
2017. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még 7 hónaposan is ezt itta. 8 hónaposan mondta a doki hogy Ja amúgy már válthatunk 6+osra. Ez után anyagi kérdés miatt az olcsóbbik simát vettük. (Pl dmben mindig 25%os a mienk :)

Nem lett tőle kiütéses, hasfájós vagy más.

2017. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hós kortól, reflux miatt Humana Baby fit tápszert írt a gyerekorvos, ez sűrű de nem HA tápszer. Egyébként 7 hós korban jött a tejmentes tápszer, sajnos tejfehérjeallergiás és azóta kiderült, én is az vagyok.
2017. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Félre ne értsd, már a kórházban is fájt a hasa, bukott is, ez a milumil ha mellett, úgyhogy nem a sima tápszer volt a hibás.

5-ös voltam

2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy 1 éves koráig kapjon HA-s tápszert. Azért mert ezzel is lecsokkentjuk annak az esélyét, hogy ételallergiaja legyen. Szerintem nem csak akkor kapják, ha ételallergias van a családban. Elég ha másra allergiás.
2017. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!