Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tájékozódni szeretnék, ki...

Tájékozódni szeretnék, ki mivel pótolja hozzátáplált babájánál a tápszert, ha nem eszi már meg az 500 ml-t naponta?

Figyelt kérdés
9 hós babáról van szó. 2 hónapja próbáltam a tejpépet de ment a hasa tőle. Amúgy milumil ha 2 optima tápszert kap. Próbáltam sinemil-lel, 7 gabonás péppel keverni a tápszert de nem ette meg.

2018. jan. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös tejpépekkel. Az én fiam nem fogadja el a tápszert, ezekkel pótolok, plusz van még egy kis anyatej. Többféle tejpép létezik, van amelyikben gabona is van.
2018. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Én semmivel, bébiételt eszik 2-3-szor, a tápszer nem csodaszer, nyugodtan ehet kaját helyette, nálunk sincs szerintem 500 mili tápszer, csak 400 kb, vagy annyi sem.
2018. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
300 - 400 ml között evett tápszert általában és tejérzékeny, úgyhogy tejpép, tejtermék szóba se kerülhetett. Próbáltam a tápszert ételbe csempészni de akkor meg se ette. Úgyhogy maradt ez, Sinemilt kapott gyümivel, kálcium ebben sincs kevesebb. Amúgy mikor 2 évesen elutasította a tápszert is gasztroenterológus egyből kérdezte, hogy sinlac-ot, sinemilt legalább elfogad-e.
2018. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én azért szeretném az 500 mili tej alapú táplálékot. Meg ugye amúgy nem is lenne meg az eddigi napi adagja, mivel nem eszik annyival több kanalas ételt, mint amennyivel kevesebb tápszert iszik.

Igen, tudom, hogy van sokféle tejpép, de gondoltam a tej része mindegyikben ugyanolyan formában van. De azért megpróbálunk másfélét is.

2018. jan. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!