Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Székrekedés elleni tippeket...

Székrekedés elleni tippeket szeretnék kérni 3 hós babának!?

Figyelt kérdés
Milumil laktózmentes tápszert eszik, sajnos nagyon sűrű krémes lesz a kaksi tőle, hogy tudnám lazítani neki? Sokat szenved sajnos, nagyon nehezen tudja csak kinyomni! Tápszert nem szeretnénk váltani, mert ezt is nehezen sikerült csak elfogadnia! Köszönöm a válaszokat és a segítséget! :-)

2018. jan. 9. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Tesómék 2 hónapos babájának a dokinénijük valami cseppet írt fel, mert ő sem tudott kakálni. (tápszeres) Volt, hogy szenvedett szegénykém annyira erőlködött. Egy cseppet cseppent neki és kutya baja, jön ahogy kell. 4 hónapos korától reszelhetsz neki almát és adhatod a levét. Ha már hozzátáplálsz akkor már is másabb lesz a széklet, meglásd.

Nekünk az alma leve nagyon bejött. 2 éves gyermekem ma is kap 1 dl-t ha banánt vagy fogósabb kajákat eszik.

Remélem hamarosan sikerül megoldani a problémát.

2018. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem említsd meg a gyerekorvosotoknak és hátha ajánl valamit ami kifejezetten erre a problémára való.
2018. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudod véletlenül a csepp nevét? Említettem az orvosnak, de közölte nyugodtan adjak neki bő cukros kamilla teát minden nap! Én azért ezt kicsit sokallom egy babának! Én nem iszom állandóan cukros dolgokat nemhogy egy csecsemő! Sajnos a hozzátáplálásig még van egy hónap! Bízom benne előbb-utóbb jobb lesz!
2018. jan. 9. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a kamilla teat ajanlottak, én is durvának talaltam. Ami nâlunk bevált ( egy idös védönô ajánlotta), hogy felforralt es langyosra hütôtt vizet adjak neki. A délelött amikor éhes volt akkor elöszôr vizet kapott. Egy két hétig mûködött, mert utána már nem akarta meginni. De segitett kijönni.
2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. és 2. válaszoló vagyok. Lactase comfort a neve, de már nem kapja. A Novalac tápszert kapja most 1x (1 étkezést kell kiváltani vele), de amúgy a többi részben a Bebát. Ez segít most neki a legjobban. A Mira babavizet is megpróbálhatod, nekünk nem itta meg a gyerek amiatt, hogy sós. Sok sikert. Ha eszedben lesz, majd írd meg, hogy mi használt.
2018. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup. Este beadod,max reggelre hat.
2018. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-) Kedves első: köszönöm a csepp a nevét, utánna néztem és laktóz lebontó enzim így a tápszerhez nem adhatom! Nem szeretném még pluszba terhelni most! De a Mira vizet kipróbálom, ha jól olvastam lehet teához is keverni, lehet úgy megissza! :-)

Kedves #4: a vizet nekünk nem is említették de mindenképp megpróbálom, köszönöm! :-)

Kedves utolsó: a laevolac szirup nekünk nem jó mert laktózt tartalmaz és sajnos érzékeny rá a kicsi! De köszönöm! :-)

Mindenképp megírom végülis mi vált be nekünk! Mindenkinek köszönöm a válaszát! :-)

2018. jan. 9. 22:05
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ígértem, hogy megírom mi vált be nekünk! Először kezdtük a langyos vízzel, ez hatott kB egy hétig, mert csak ennyi ideig volt hajlandó megint!

A Mira vizet megkostólta és onnantól sehogy sem kellett neki, se teában, se tisztán! Ami igazán bevált az a cukros kamilla tea, bár én csak egy kicsit cukroztam!

A végső megoldást a patikák adták, ugyanis a tápszer amit evett, készlethiányos lett, így kénytelenek voltunk váltani, ezzel viszont minden problémánk megszünt! Mégegyszer köszönöm a segítséget! 😊

2018. febr. 8. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nagyon örülök, hogy megoldódott a problémátok! :)

Úgy látszik minden rosszban van valami jó akkor. :)

2018. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hembőke válasza:

Kedves kérdező!

Mi ugyanebbe a cipőbe járunk... Milumil laktózmentest kap a kisfiam és szorulása van tőle. :(

Nálatok végül melyik tápszer vált be?

2021. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!