Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ez az táplálkozási habitos...

Ez az táplálkozási habitos normális?

Figyelt kérdés
Kisbabám 3.5 hónapos es gyakran eszik csak napi 5x de volt hogy 4x evett 90-100 max 120at. Van h reggel 8tol d.u. 2ig nem eszik. Tejerzekeny. Pregomint hasznalunk.
2018. febr. 1. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom is így volt csak a nutritontól. :/ Pregomint kapott ő is, mondjuk Neocate lett belőle. Lehet nektek se lesz jó a pregomin.
2018. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van 1 max 2 nap / hét h eleg jol eszik... aztan a hét java szar... majdnem mindig azt latom nem szivesen eszi
2018. febr. 1. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyarapszik amúgy? Az enyém nem nagyon hízott. Talán azért is írtam ilyen borúlátóan erről.
2018. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem viszi tulzasba. De valamennyit igen. Sulya nem csokken. Ha enne napi 5-6 adagot normalisan biztosan jobb lenne a sulygyarapodasa, de pl a mai napunk is ugy nez ki, hogy 160 hajnal3kor, 150 reggel8kor. 11kor kinaltam mert sirdogalt es nem szivesen evett 50et. Jah de ezeket a nagyokat is azert ette mert a doktor javaslatara ha nem eszi lehet keverni a régi táppal, a beba lakt.mentessel. es azt csinaltam h 150ml-nel 90ml pregomin 60ml beba.
2018. febr. 2. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy baba pont annyit eszik, amennyi jó neki. Ha nem elég, akkor ordít, ha sok, akkor nem kér már. Mint te. Ne görcsölj és babát ne könyvből etess, egyszerűen hagyd rá a természetre. Mást nem nagyon tudsz tenni. Nem masszírozhatod le a torkán ha nem kéri és nem nézed tétlenül, ha sír az éhségtől ugye?
2018. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!