Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 9,5 honapos babanak tejpep 4+os?

9,5 honapos babanak tejpep 4+os?

Figyelt kérdés
Tizoraira tejpepet eszik a 9,5 honapos lanyom. 6 honapos kortol valo es 8honapostol eheto tejpepet kap. 4 honapostol van a vanillia izesitesu tejpep. Azt még adhatom neki, vagy az mar egyaltalan nem elég laktato egy ilyen koru babanak? Mert 8+os ba csak a sztracsatellat eszi, 6+-ba kekszes,meg talan a gyümölcsöset eszi. A 4+os már nagyon nem neki valo? Csak abba van vanillias.
2018. febr. 5. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt te látod mennyire laktatja.

A fiamat kb 1 éves korig laktatta a Sinemil 4+. De kapja azóta is (csak nem várom meg vele míg megéhezik, imádja amúgy), de tápszerből nem evett eleget 9 hós kortól majd el is utasította, tejallergiás, gasztros javasolja a sinemilt még most 2 évesen is. Ugyan nem tejalapú de kálcium sok van benne meg minden más, amúgy is nagyon válogatós. (Tegnap is pont a brokkolit pakolta el a tányérban, hogy azt ő nem eszi meg és ezt a legtöbb zöldséggel).

Úgyhogy bocsi jól kitértem a kérdés alól, de bármeddig kaphatja amíg igénye/elfogadja, a 4 hó csak az alsó határ. Az meg feltűnik, ha nem lakott jól vele.

2018. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én simán adom az egész palettát, ami 9 hónaposan adható. Ugyan úgy elég 1 adag vaníliás, mint 1 adag sztracsis, pedig én vacsorára adom a tejpépet.
2018. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!