Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az apa megeheti a megmaradt...

Az apa megeheti a megmaradt bébi tápszereket, ahelyett, hogy kidobnánk?

Figyelt kérdés

Párom nem akarja kidobni a megmaradt drága tápszereket ezért nekiállt saját maga megenni


Furán nézek azóta rá



2018. febr. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Baja nem lesz tőle. Így leírva elég furán hangzik.

Hasfájás miatt sokféle tápszert kipróbáltunk és sok meg is maradt. Én kávéba tettem tejpor helyett.

2018. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségére. Amúgy milyen tápszer? Ha folyékony, enné a rosseb, én a megmaradt bontatlanokat mindig odaadtam a védőnőnek, eljuttatja rászoruló családhoz. A tejpépet viszont megenném én is, azok finomak.
2018. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez a skótság magasfoka :) Most őszintén, nem mindegy hogy megeszi vagy kidobja ?! Így is pocsékba megy hisz az ő szervezetéhez nem tesz hozzá fikarcnyit sem. Ennyi erővel akár magára is kenhetné..

Remélem a megmaradt pelusokat nem kötözgeti magára.....

2018. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Akkor jó étvágyat hozzá
2018. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%

Miért? Én is szoktam magamnak venni bébiételt. Nagyon finomak. Befalom mind.


37F

2018. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én épp a múltkor mondtam páromank, hogy szegény gyereknek milyen büdi illatú és hát ízre se valami fantasztikus tápszere van.Nem enném meg.Sajnálom a gyerekem hogy neki meg meg kell mert nincs más:(
2018. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megittam, majdnem egy egész doboz tápszert, kakaót csináltam belőle, nem volt ismerős akinek odaadhattam volna, és már nem volt szükség rá, szerintem finom :D
2018. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyanfajta tápszer aminek tejíze van (tejporféle), de rengeteg vitamin és "nyomelem" van ráírva az összetevőknél
2018. febr. 11. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki ezt teszi a kávéjába tejpor helyett :D Hát figyelj, ha a férjednek ízlik, egészségére, baja nem lesz tőle. Mondjuk csak azért hülyeség megenni, hogy ne legyen kidobva, de ha tényleg szereti, akkor nyugodtan, végül is ez csak módosított tehéntej. Mondjuk szerintem irgalmatlan rossz ízük van, de nyilván mindenkinek más az ízlése.

Testépítők is szokták fogyasztani, vagyis én sokszor hallottam ismerősöktől, hogy a maradékot odaadják annak, aki gyúrni jár, mert fehérjének ez is megteszi.

2018. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!