Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babánál hogyan...

Tápszeres babánál hogyan oldjátok meg az utazást?

Figyelt kérdés
Ha hosszabb útra mentek, nem feltétlen kocsival, hogyan oldjátok meg az etetést? Előre kikeveritek, és viszitek magatokkal? Vagy leszálltok a buszról helyet keresni, ahol lehet melegíteni?
2018. febr. 14. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Tobbek kozott ezert sem vittem/viszem még őt hosszabb utazasra, főleg nem tomegkozkekedessel, ha nem muszaj. Annyi baci van ott, meg egy kis babanak nem hianyzik az utazgatas még, felnőttet is megvisel a hosszabb utauas nemhogy x egx babat.. Ha nem lenne feltetlen muszaj vinni akkor nem vinnem. De ez csak az en velemenyem...

Egyebkent kulon vinnem a vizet kulon a tapszert, es hát ha nincs mas mod szobahomerseklegu vizzel lenne elkeszitve.. Esetleg a vizet termoszba vinnem..

2018. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván én sem szórakozásból akarom vinni, de jövő héten muszáj leszek vinni, bár nem ez volt a kérdés :D

Erre gondoltam én is,hogy esetleg termoszban viszek melegvizet, meg valamiben port...

2018. febr. 14. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Forró víz a cumisüvegbe, az hőtartó táskába, tápszer pedig külön. Télen mire kellett, pont jó hőmérsékletű volt így.

Nyáron pedig sima babavíz palackban, bőven elég meleg volt.


1-es, nem mindenki teheti meg, hogy otthon marad, míg kicsi a gyerek. Pl.: ha pont azt a kicsi gyereket viszi szakrendelésre, ahol órákat kell várni.

De lehetne még példát mondani.

2018. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Termoszban forró víz, másik kis üvegben már kihűlt forralt víz, a baba poharába már kimértem a száraz tápszert, amikor kellett, akkor hozzá a forró víz és a kihűlt víz keveréke, rázás és már adtam is :) Sose állítsd össze előre, egyszer még az elején csináltam meg, mire odajutottunk, szaga lett :/
2018. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyobb termoszban vittem forró vizet, vittem üveges vizet, meg a tápszert. Amikor etetni akartam, egy cumisüvegbe kimértem a tápszert, felöntöttem forró vízzel - de kevesebbel, mint amennyi kell hozzá, hogy felodódjon és utána a hideggel beállítottam a höfokot.

Ha útközben nem tudod az üveget kimosni, akkor vigyél több cumisüveget.


Elöre kikeverni nem jó, mert megromlik nagyon hamar, de így igen jól megoldható.

2018. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

En is termoszban vittem forro vizet, a tapszerbol pedig vagy elvittem az egesz dobozzal, vagy pedig ici-pici dobozokba (eredetileg anyatejnek vettem parat, de nem volt ra szukseg) kimerten a tapszeradagokat. Vittem el tobb cumisuveget, hogy ne kelljen mosogatni.

Ha a termosz jo minosegu, akkor meg huteni is kell a vizet orakkal kesobb is, miutan beontod az ures uvegbe.

2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kirándulni is jártunk a 3-4 hónapos gyerekkel, mert a nagy tesó igényeit is figyelni kellett. Termosz, babavíz, kimért tápszer. Nem egy ördöngősség.
2018. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
1 adagnyi forró víz cumisüvegbe, azt hőtartó cumisüveg tárolóba teszem. Ha esetleg túl meleg készítéskor, keverem az ivóvízzel (másik cumisüvegben van mindig hideg víz). Egyik gyerek egyszerű tápszert evett, a port műanyag csatos dobozkába tettem, amibe pont elfért az adagolókanál is. Másik gyereknek keverni kell sűrítővel, előre kimérek 1-1 adagot pici simítózáras tasakba. Ha ez hamarabb eszembe jut, az első gyereknél nem bénázok az útközbeni kanalazással. Hányszor de hányszor szórtam ki a kocsiban... :D
2018. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!