Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hónapos babám most lett...

3 hónapos babám most lett tápszeres, hogyan történjen a tápszeres etetés?

Figyelt kérdés
Eddig szopizott, csak alkalmanként kellett pótlást kapnia. Kb 130-140 ml-rel elégszik meg, 3-3,5 óránként eszik, éjszaka 6-7 órát alszik egyben. Eddig az volt a jellemző, hogy ha szopi közben elszundikált, egy órát is eltöltött vele, mire megelégedett. Cumisüvegből viszont nagyon mohón iszik, pedig lassú folyású cumit használunk. Félek tőle, hogy az eddigi egy óra helyett, most a tápszert kb 10 perc alatt képes lenne megenni, nem lesz-e ebből probléma? Érdekelne, hogy a nálam tapasztaltabbak hogyan csinálják? Köszönöm!
2018. febr. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
A szopizással se kellett volna egy órát eltölteni, csak cumizott rajta,4 hónaposan max 5 perc alatt jól lakott a fiam
2018. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, tudom, hogy ennek a nagy része csak cumizás lehetett, viszont a kérdésem nem erre vonatkozott. :)
2018. febr. 17. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 perc alatt megette cumisüvegből és semmi baja nincs!nem kell érte annyit dolgozni mintha szopizna persze h hamarabb jól lakik!
2018. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A tápszer rövidebb időn belül elfogy, mert nem kell érte erőlködnie. Nem is lenne jó, ha sokáig lenne a szájában, mert attól romlana a foga. Szerencsére nem akarja cumiként még a szájában tartani.
2018. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nekem azt mondta a védőnő, hogy pont inkább az lenne a baj, ha elnyammogna a cumin fél órákat.
2018. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!