Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a véleményetek a dm rossman...

Mi a véleményetek a dm rossman saját márkás tápszereiről? Újszülött kortól lehet adni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért adnád, amikor a Nestlé Beba 1-es 600 g kb. 850 Ft receptre? Ez egy 2-3 ezer forintos táp amúgy.
2018. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én újszülöttnek azt a tápszert adtam, amit a dokinénije a szàmára megfelelőnek gondolt, és adott receptet. Nekünk a beba vált be.
2018. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek még nem azt adtam, hanem amit a doki írt (Milumil HA Start) de 6 hónapos kortól már azt kapja a lányom. Tökéletesen megfelel, szereti is a gyerek és nem kell receptért rohangászni.
2018. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltuk, de majd ki akarom nemsokára. A véleményem az, hogy nem lenne kereskedelmi forgalomba, ha nem lenne megfelelő újszülött babának. A tápi felírás első körben úgy is marketing szempontból megy és környezeti tapasztalatom alapján a HA-akat írják fel indokolatlanul, amelyek 2000 Ft körül vannak recepttel is, az doki hallani sem akart arról, hogy írjon ki simát. Nálunk sem indokolt a HA tápszer, mert anyatejet is kap és az ég világon semmi baja tőle, ha lenne valami az anyatejre már kijött volna, hisz laktóz ebben is van, főleg ha az anya tejet is fogyaszt. Árban viszont nem éri meg a drogériásakat megvenni, mert az elején sokat esznek a babák, akkor már tényleg igaza van az elsőnek, hogy írattas fel egy sima tápszer, azok 900 ft körül vannak és 800 g-ak, aztán meg majd alakul, hogy jó e.
2018. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátha még nézed :)

Én a dm bio tápszerét adom, igaz csak pótlásnak, de szerintem nagyon jó.

Először a pre változatot próbáltuk ki, a második doboz után most az 1-est issza és ez is hibátlan. Jól lakik vele, ízlik is neki, rendesen feloldódik. Nem okozott problémákat sem, nem fáj a hasa tőle, rendesen van produktum is ami úgy néz ki mintha teljesen anyatejes lenne, én csak jót tudok mondani róla.

Nemsokára a bébiételeket is kipróbáljuk belőle, remélem az is így beválik majd. :)


2 és fél hónapos a kislányom egyébként, 3. héttől kapott pótlást. :)

2018. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!