Hogyan kell alkalmazni a Nurilont?

Figyelt kérdés
Tápszert és anyatejet is kap. Mind a kettőt cumisüvegből. Most épp tápszer volt a soros így 100mlbe beletettem egy adagoló kanállal. De jó sűrű lett. Vagy nem így kell? És anyatejbe 25mlhez ír 1kanallal. De gondolom utána arra gondolnak h szopik rá. Viszont ha mind a 100mlt cumisüvegből kapja akkor ugyanúgy kell mint a tapszeresnel nem?
2018. febr. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanúgy kell, ha nem csak előetetést csinálsz (ami egyébként sose vált be nálunk, mindet visszabukta, amit a sűrűre mellből ivott).


A sűrűséget pedig nektek kell kitapasztalni. Pl.: 180-hoz nekünk 3 kanál kellett.

2018. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper. Én meg megijedtem h sűrű lett és hirtelen a mam cumisüvegből nem bírta szívni. Felhivtam a védőnőt és mondta h nem úgy kell h a 100mlhez 1kanal. Hanem h keverek be 25mlhez és abból adok neki egy keveset. Erre kiontottem. De akkor ezek szerint nem kellett volna.
2018. febr. 22. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A mamhoz tudsz venni X-es cumit. Csak azon tudta szívni. Sima 1-es, 2-esen nem fog átmenni.
2018. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. 🙂
2018. febr. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!