Nem laktatná a babát?

Figyelt kérdés
Kisfiam napi 5 ször eszik lactogen harmonyt ahogy elő van írva de nem lakik jol szerintem vele este felkell h éhes akor vizet adok neki mert ugy jön ki csak a napi 5 étkezés. Aztán napközben is már 3 óraval eves utan éhes alig birja a 4 órát. A kérdésem az lenne h adjak neki 6 szor belöle .. vagy váltsak esetleg v kezdjem hozzátáplálni? Vagy beteg lenne, fogzana azért ébred? 4 hos lesz.

2018. febr. 27. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az elöirás hogy csak ötször ehet??? Kislányom is tápszeres háromoránként eszik vagy 2ésfél ahogy megéhezik kész. Az éjszakát kéthonapos kora óta átalussza. Egyébként hány ml-t kap enni?
2018. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
200-180 ml eszik.. eleinte ö is 3 orankent evett 150 et milumil komfortbol
2018. febr. 27. 08:59
 3/15 A kérdező kommentje:
7.2 kgos a fiam.
2018. febr. 27. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem ehet mondjuk hatszor v hétszer ? Sztem a hozzátáplálás nem megoldás hiszen csak kostolgatni fog nem fog rendes mennyiséget enni még meg hát az elsö adhato dolgok azért szerintem nem olyan hü de laktatoak.
2018. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem bír ki 4 órát, adj neki 3 óránként.
2018. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rá van írva h napi étkezés 5 ször a dobozára meg olvastam h ha tuletetem kitágulhat a kis gyomra v fájni fog neki.. azt se szeretném. :O
2018. febr. 27. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor éhezzen a baba erre már nem tudok mit mondani.(mindig igény szerint etettem tápszerrelis) de amugy ha hatszor kapna lehet nem enné meg a 200ml szal végeredménybe ugyan annyit enne.
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
felhivtam a védőnőt mondta h adjak neki többször kevesebbet, már nagyon idegesitett meg lehet a foga jön szegénynek. köszi a válaszokat persze h nem akarom h éhezzen.
2018. febr. 27. 09:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres fiam és igèny szerint kap. Nèha csak 90-t eszik néha 180-t. Néha 2 òránként eszik neha 4-5. Te mindig rendszeresen vagy éhes ès mindig ugyan annyit eszel? Csak probáld ki! Nem hasfájos de ha éhes kap. Néha csak szomjas és 10ml után nem kell neki. Ne fèlj megtaláljâtok a közös hangot csak a babádra figyelj ne a dobozra. Gratulálok a babához.😊
2018. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is igény szerint etettem/etetek tápszerrel 3 gyereket. Per pillanat az ikreknél 90-230 ml között változik a mennyiség és az idő is volt már 2,5 óra és 11 is két etetés között.


Semmivel nem lehet túletetni, se tápszerrel, se anyatejjel, a babák nem hülyék, 100% ösztönlények, annyiszor és annyit esznek, amennyire szükségük van.


Annyiszor etesd, ahányszor kéri és annyit, amennyit elfogad. Egy korttyal nem tudsz többet belediktálni, mint amire épp szüksége van, ezt garantálom! A dobozon lévő mennyiség meg egy irányszám, átlag, de alapvetően a babához kell alkalmazkodni, hogy megfelelően fejlődjön.

2018. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!