Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig ivott a gyereketek...

Meddig ivott a gyereketek tápszert / tejitalt?

Figyelt kérdés

Ti döntöttetek úgy hogy többet nem adtok - ha igen mikor és miért?

Ha elutasította, mikor tette?


Van ezeknek javasolt ideje, hogy jó ha X évig issza a gyerek?



2018. márc. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves koráig. Utána nem kérte.
2018. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 éves koráig.
2018. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

2 éves koráig, én döntöttem igy azért mert szerettem volna még az ovi előtt hozzá szokna a tejhez.

Ha jól emlékszem 3 éves korig vannak tejitalok.

2018. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

3 éves korig.

Az ajánlás és az ára miatt. Tovább is adtam volna egyébként, de megiszik reggel-este 2,5-2,5 deci tejet, a tejital már nem laktatja annyira. Ill abbol 3-4 deciket kéne itatnom. De vizből sem iszunk meg ennyit egyszerre.

2018. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Másfél éves korig, aztán kiderült a tejfehérje érzékenysége, tejmentes tápszert nem itta meg, így kókusz/mandula/rizs tejből szoktam neki reggel kakaót csinálni.

Ezt addig adom míg igényli, emlékszek én szerintem egész általános iskolás koromba minden reggel ittam kakaót.

Amúgy minimum korhatár 1 év hogy addig adni érdemes, maximum korhatár nincs.

2018. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 éves korig. A tápszerét elutasította, tejital meg egyéb tápszer nem jöhetett szóba tejfehérje allergia miatt.

Az orvos és a dietetikus is erőltette volna, ajánlgatták a kakaót, vaníliás cukrot ízesíteni, de úgy se kellett neki. Aztán adjam a Sinemilt, azt éppen még megeszi, 2,5 éves, igaz nem tejalapú de legalább sok vitamint tartalmaz meg kálciumot.

2018. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után folyamatosan egyre kevésbé fogadta el a tápszert, hiába próbáltam utána többféle tejitalt, sajnos nem kérte az sem, sem a rendes tejet. Szerencsére a joghurtot, sajtot szereti.
2018. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 éves koráig a benne lévő vitaminok miatt. Még óvodás, szereti a tejet, kakaót, maci kávét, a reggelihez hozzátartozik és este is a leggyakrabban ezzel zárjuk a napot. Néha zabtejjel vagy rizstejjel készítem, ha van itthon. 3 éves koráig kizárólag tejitalt kapott reggel és este, mert a veséjük még fejletlen, napi fél liter tej túl sok lett volna ekkora gyereknek. Tejet fele-fele arányban lehet hígítani 3 év alatt, ha egy gyerek nagyon szereti a tejet.
2018. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves, még issza. Kap tejet reggel, este tejital. Addig tervezem adni, amíg elfogadja.
2018. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pedaol1216 válasza:
Àprilisban lesznek 2 èvesek az ikrek. Mèg tejitalt isznak, szeretik. Amíg szivesen isszàk adom nekik. Kapnak màr tejet is. Tejitalban több a vitamin, szívesebben adom.
2018. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!