Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babátoknak milyen a...

Tápszeres babátoknak milyen a széklete? Nem tudom van e okom aggódni.

Figyelt kérdés
Elnézést az indiszkrét kérdésért. Először Beba H.A. startot kapott, de attól nagyon nehezen pukizott, látszólag fájt a hasa is, ezért most Milumil H.A. start-ot kap, de az eddigi sötétzöldes, barnás széklet helyett most mustársárga van, ez gond? Milyen színűnek kell lennie? Van még receptem egy Humana tápszerhez is (szintén HA) kipróbálnám azt is, de nem tudom, hogy indokolt e váltani.. Kérlek segítsetek, milyen jelekre figyeljek?
2018. márc. 10. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert volt eddig zold neki mert fajt a hasa a Bebatol, es most a jo neki hogy sarga,ugyhogy szerintem maradjatok ennel a tapszernel :)
2018. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg?! Jaj de jó, nagyon örülök, ha így van. Bárcsak a gyerekorvos elmondaná ezeket.. Köszönöm, hogy írtál! :)
2018. márc. 10. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sárga a normális. 😊
2018. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tápszertől a zöld is normális, ha nem fáj a hasa és nem küzd a kakilással. Mi sokfélét kipróbáltunk a H.A. tápiktól csak rosszabb volt a hasfájás, végül a Beba laktózmentes vált be, illetve 4 és fél hónapos volt mikor elkezdte enni a Milupa szenzitívet, attól semmi baja. Ha sárga a kaka az csak jó 😊
2018. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy pont ezt a két fajtát írtad, mert mind a kettőn gondolkoztam, de mivel a védőnő harmadiknak a Humanat írta fel, nem akartam magam választani egy drogériásat. A Beba laktózmentesen azért akadt meg a szemem, mert én is laktózérzékeny vagyok és a baba apukája is, de ebben nem bízom annyira, hiszen a Beba H.A. nem vált be, a másikon pedig azért, mert emésztési zavarok miatt ajánlják. Most még issza/eszi egy darabig ezt a Milupát, egyenlőre 2. napja fogyasztja és, ha nem válik be, akkor kipróbálom valamelyiket. Azt megkérdezhetem, hogyha bevált a Beba akkor miért váltottatok később?
2018. márc. 10. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A zöld széklet önmagàban nem probléma,viszont ha nyàkos, vagy ha bőrtünetekkel pàrosul, akkor jelezheti, hogy valamilyen érzékenysége allergiàja van a babànak. A sok tàpszervàltàs sem tesz jót, ha valamelyik bevàlik sztem ne vàlts főleg ne egy zöld széklet miatt ha semmilyen más tünete nincs.
2018. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beba laktózmentestől a babàmnak szorulàsa lett. Nekünk a Novalac Allernova vàlt be (utolsó vagyok)
2018. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak a zöld széklet az egyetlen jel, vígasztalhatatlan sírás, rengeteg puki, ökölbe szorított kezek, egyre hangosabb “sziréna”
2018. márc. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!