Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Suttogo modszernel, az alomete...

Suttogo modszernel, az alometetesnel mennyit adtok babatoknak?

Figyelt kérdés

ugy ertem, ha 2 ora alatt 2 etetes pl este 7kor majd a masodik 9kor aztan alvas es majd 11 korul alometetitek? akkor kb mennyi?

babam atlag 130-170-et eszik. Eddig csak azt csinaltuk, h fel7-7ig szundi majd ha abbol felkel 7kor 60ml es 9kor 170. Kivenni az agybol ea alometetni meg nem probaltam.

Valasz csak a modszert alkalmazoktol erdekelne! Nagyon koszonom elore is!


2018. márc. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam de nem evett a lányom. De a szokásos adagját csináltam meg, ő 120-150 között evett, 150-et kapott és meghagyta, ami nem kellett neki. Úgyhogy ekkor is 150-et csináltam.

Szerintem adj neki 170-et, max nem eszi meg mindet.

2018. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Fullaszd csak meg a gyereket! Hogy a fenébe nem megy már ki a fejekből ez a marhaság, amikor egyértelműen veszélyes? Főleg tápszeres táplálásnál abszurd.
2018. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem odairtam, hogy kiknek a válaszára vagyok kivancsi. köszi!
2018. márc. 23. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az az alometetes?
2018. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, a hülyék válaszára, akik szintén hisznek ebben a baromságban :)
2018. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suttogó módszer, àlometetés? Nem hallottam még erről! Kérdező léci írd le a lényegét. Köszönöm
2018. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!