Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van, aki csak azert ad este,...

Van, aki csak azert ad este, napi 1x tapszert, hogy a babaja tobbet aludjon egyhuzamban? Sikerult?

Figyelt kérdés

Az anyatejes taplalas nagyon fontos nekem, de a kialvatlansag miatt felmerult bennem, hogy esetleg este napi 1x, ha tapszert adnek, vajon tobbet aludna egyhuzamban? Nem csokkenne igy nagyon le a tejem, ha egyebkent beallt a kereslet-kinalat, es van pont annyi, amennyi kell?

Van, aki ezt ugyanilyenokbol megcsinalta? Milyen eredmennyel? Meddig tudott szoptatni?



2018. ápr. 9. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bztos, hogy többet fog aludni ha tápszert kap. Lehet, hogy fájni fog a hasa tőle. :( Nem vagyok amúgy tápszer ellenes, 2.5 hónapos kora óta tápszeres a kislányom. Azért írtam csak, hogy ezzel az eshetőséggel is tudj számolni. Amúgy én csináltam hasonlót,lefejt tejet kapott cumisüvegből mikor kevesebb lett a tejem (volt több liter lefagyasztva). Viszont onnantól, hogy kapott cumisüvegből is, nem nagyon akart melózni a szopással, sírt a cicin. Még kevesebb lett a tejem, pár hét alatt teljesen átállt a tápszerre.
2018. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Mind a kettő anyatejes volt, mégis átaludták az éjszakát (eset 8-tól reggel 8.ig) az éjszakát pár hetesen.
2018. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!