Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mitől lehet, hogy a kislányunk...

Mitől lehet, hogy a kislányunk tápszer evès közben felidegesíti magát, illetve nagyon keveset eszik belőle?

Figyelt kérdés

5hetes koráig semmi baj nem volt. Cicizès után megette a tápszert (Milumil komfort1). Azèrt kell, mert kevès az anyatej.

Az utóbbi 1 hètben viszont, nagyon keveset eszik belőle cici után 20-40ml-t max.

Evès közben meg ideges lesz, csak este/èjjel nem, akkor hangtalanul megeszi a 90ml-t.

Mitől lehet?

Büfiztetjük is evès közben, a hasa nem fáj, kakilni tud.

Nagyjából azóta csinálja, hogy adjuk neki a Gripe Water Babyt.

A cicin bealszik (holott nem lakik jól vele). Utána pedig vagy nem akar enni a cumisüvegből tápszert, vagy ideges lesz, miközben eszi. Ha elvesszük tőle, mert nem eszi, akkor még azèrt sír, mert èhes.

Mi lehet a baj?



2018. ápr. 14. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hányas fejet használtok?

Lehet érdemesebb nagyobb fejű cumisüvegre váltani mert túl lassan,nehezen jön neki a tápszer.

2018. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáljatok nagyobb lyukú cumit. Ha nem segít, és tényleg a gripe water adásával egyszerre kezdődött, akkor lehet annyira nem tesz jót neki.
2018. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többfèle cumisüveget is kipróbáltunk, mindegyikkel ezt csinálja, csak èjjel eszik nyugisan. Ma a 2-es cumisüveggel is ezt csinálta.
2018. ápr. 14. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Èjjel, viszont azóta alszik nyugodtan ès azóta van magától kakija (pukizni is tud) mióta a vizet issza.
2018. ápr. 14. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit adsz neki? Ha max adagot, lehet elég lenne csökkenteni is. Az a baj, hogy értem, hogy legalább kevesebbet kínlódik és alszik éjjel, csak akkor meg hízni se fog úgy, ha nem eszik rendesen.
2018. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hasfájós volt és kipróbáltuk többek között a GW-t is. Én azt tapasztaltam, hogy bár jótékony hatású, de rettenetesen megtekerte a pocakját miután adtam neki belőle. Menetrendszerűen kb. 15-20 perccel utána mindig jött egy fél órás sírós időszak. És tuti ettől volt. Hogy adod neki? A tápszerbe teszed?
2018. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!