Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Vissza válltsák a gyógyszertár...

Vissza válltsák a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyen még soha nem történt, ezért teszem ki ide a kérdést.

Beba senzitiv tápszert vissza válltanak, vagy kicserélik a gyógyszertárban?

Kis fiam allergiás rá, és tegnap válltottam ki pont 2 dobozzal. Aztán a 2 doboz 4500forint, kár lenne ha itt menne tönkre a polcon.

Jól ismernek a gyógyszertárban.

Szerintetek?


2018. ápr. 20. 07:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha megvan a blokkod es nem telt el sok ido miota megvetted.
2018. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy tudom,hogy tilos visszaváltaniuk bármit. Gondolj bele,lenne olyan ember,aki mérget fecskendezne bele,és visszavinné!


Tedd fel a face-re vagy a jófogásra kis kedvezménnyel,elviszik hamar!

2018. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hu... Mérget fecskendezni bele?

Két 11 hetes babám van, ikrek. Jól ismernek, nyilván tudják, hogy ilyen eszement dolog nem jutna eszembe. 😁

És az eladóval is tök jóba vagyok. Minden esetre megprobálom, hátha. Vagy legalább cseréljék ki milumil-ra.

Megint elcsesztem. Pedig már a 7. tápszer ami nem vállt be neki... ennek ellenére még is képes voltam 2 dobozzal megvenni belöle.

2018. ápr. 20. 08:02
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem váltják vissza.

Itt ahol én lakom ,még ismerösnek sem.

De probáld meg,hátha.

2018. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
11 hetesen 7. tápszer? Miben nyilvánul meg az allergia?
2018. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kipattog az arcocskája.

Igen, a 7 fajta.

Bukós, és tejfehérje allergia.

Eddig a milumil ha start vállt be a legjobban, de attól meg zöld-bűzös volt a széklete, és ugyan úgy jött neki vissza. Viszont kiütései nem voltak tőle.

2018. ápr. 20. 08:32
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
A mai világban nem szabad bízni senkiben!én nem venném vissza a patika helyében.de egy próbát megérhet.
2018. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 babyboom567 ***** válasza:
49%
Ha még nem próbáltad, akkor humana baby fit-et vegyél, receptre kb 600 forint.Az én kisfiam már 16 hós,egy csomó tejitalt, meg 3-as tápszert kipróbáltunk, vagy kipatogzott vagy ment a hasa.Ettől nem,úgyhogy ezt eszi még reggel-este.7 hetesen milumil ha volt,de utálta(6 hónapig szopott,kiegészítésre vettük)aztán váltottunk erre a baby fitre.
2018. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 babyboom567 ***** válasza:
100%
óhh most olvasom, tejfehérje allergiát.-orvos állapította meg?mert akkor neki tudnia kell mit egyen a gyerek.Ráadásul receptre mind olcsóbb.
2018. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Ha másnem, akkor valakinek tovább adom olcsóbban.
2018. ápr. 20. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!