Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem sok ez egy 2 hetes babának?

Nem sok ez egy 2 hetes babának?

Figyelt kérdés

Tegnap óta kap nestle lactogen harmony tápszert a lányom. Este 7 kor evett 60 ml-t belőle most megint megevett 40 ml-t. Éhes volt mert nagyon szívta a cumit illetve az öklét csócsálta. Hallottam hogy megváltozott valami ebbe a tápszerbe és már nem laktató annyira.

Elötte HA-s tápszert kapott de attól fájt a hasa. Nektek mennyit eszik 2 hetes babátok és milyen időközönként? Nappal nem alszik valami jól, folyton megébred, lehet azért mert nem lakik jól vele.


2018. ápr. 23. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tápszerrel is lehet igény szerint táplálni, bár tény hogy néha sok “pocséklással” jár. Olvass utána nyugodtan. Most legutóbb a hordozó.hu-n olvastam egy tök jó cikket erről, nekünk bevált, ha már az iszsz sajnos nem jött össze.
2018. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hetes,de van,hogy a 180ml-t is megeszi. HA-s tápszert adok neki. Napközben ő sem jó alvó,de éjjel csak egyszer ébred.
2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!