Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi idő, mire hozzászokik...

Mennyi idő, mire hozzászokik az új tápszerhez?

Figyelt kérdés
2 hós baba eddig Milumil HA Start Optimát kapott. Most váltottunk Lactogen Harmony-ra, mert fele annyiba kerül és a nővérének bevált régebben. Az eddig szép mustársága kakijából viszont méregzöld lett és nyugtalanabb nappal, mint eddig. Néhány napja kapja az újat. Vissza kellene térni a regihez, vagy van még rá esély, hogy jó lesz neki ?
2018. máj. 11. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mi mikor HA tápszerről simára váltottunk akkor pár napig több széklete volt,és neki is méregzöld.Nekem azt mondták ez normális.A több széklet rendeződött,a méregzöld kaki az viszont a hozzátáplálás megkezdésével változott csak.De nekünk rajta is volt a dobozon,hogy zöld széklet lesz tőle.
2018. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sötétzöld kaki a tápszertől is lehet, viszont ha nyugtalan, én visszatérnék a régihez. De abban biztos vagy, hogy nem arról van szó, hogy ebből többet is enne? Ugyan Bebával, de mi jártunk így de az adagemelés se jött be, mert nem evett annyit (180at evett így is). 1,5-2 óránként evett. A fiamnak pont a Milumil oldotta ezt meg, nyűgös se volt, 3 óránként evett 150 milit.
2018. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnál több féle tápszert is kipróbáltunk. Végül a Lactogen Harmony vált be neki is. Viszont én nem egyik pillanatról a másikra váltottam, hanem fokozatosan vezettem be nála. Egy hétig 1 étkezés, ami nem az esti, utána még egy hétig már 2 étkezés és így fokozatosan. Sokkal jobban hozzá tudott így szokni. A kórházban is ezt ajánlották.
2018. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!