Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil Vaníliás péptől lehet...

Milumil Vaníliás péptől lehet nagyon büdös a pisi?

Figyelt kérdés
Azóta tapasztalom ezt, mióta vacsira kap a 7 hónapos babám. Másnap reggel nagyon bűzös a pisis pelus. Nem tudom, hogy bemagyarázom-e magamnak, de mintha egy nagyon "átlényegült" vaníliaszag lenne. Más is tapasztalta már ezt a vaníliás péppel?
2018. jún. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre ezt. Próbáld ki, hogy egyszer korábban, pl uzsonnára kapja és ha utána is büdös reggel, akkor szerintem kizárt hogy a péptől van.


A fiamnak is idővel egyre büdösebb lett a pisije. Ahogy kijött a nyár, többet izzad, hiába itatom, sokkal gyorsabban kimegy belőle a folyadék, emiatt sűrűbb a pisije (azaz van színe, de nem sötét).


Lehet nálatok is ez van, hogy sűrűbb lett neki.

2018. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit aggódom, mert kislány, és párszor "oda" is bekerült neki a kaki. Bár mindig mentem vele a fürdőszobába, remélem nem kapott semmilyen húgyuti fertőzést.
2018. jún. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!