Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a különbség a MAM 160ml es...

Mi a különbség a MAM 160ml es a 260ml cumisüveg között?

Figyelt kérdés

A babám csak tápszerrel etethető.

Most alarok váltani MAM-os üvegre. A két anti colic üveg leírása között nem tálatam különbséget, de a 260ml-s 2hónapos kortól ajánlott. Miért?

Csak 100ft különbség van köztük, még jó pár hónapig ellennénk a 160assal is, de utána ugye másik kellene, így ha előrelátó akarok lenni a 260as érné meg.

Lehet baja a picinek, ha 4hetesen a 2+os cumisüvegből etetem? Tudni fog belőle inni?



2018. júl. 6. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia. Eddig milyen üvegből evett?

Igazából mi a létező összes üveget kiprobaltuk de a lányaim az összes még az újszülött cumisüveg cumijatol is fulladni akartak meg úgy jött belőle.

Viszont ha a nagyobb üveget veszed ahhoz is tudsz újszülött etetocumit vásárolni. 😊

2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
100 ml a különbség
2018. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg a cumi lyuk a különbség.Gondolom a 160ml-hez 1-es lyuku,a 260-hoz meg 2-es lyuku a cucli rész
2018. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Èn is most vettem meg a 260 ml-est. Az a különbség, hogy a 160 ml-es "újszülött méret " 1-es cumifejjel, a 260 ml-esen pedig 2-es méretű a cumi. Kipróbáltam, az én kislányom is fuldoklik a 2-es mérettől, pedig majdnem 4 hónapos, így vettem külön 1-es méretű cumit hozzá.
2018. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem az uvegre vonatkozik az ajanlas, legalabbis nem amiatt van, hanem a gumi miatt. A kisebb uvegeken 1-es gumi van, ani ujszulottkortol is jo, a nagyobb uvegen mar nagyobb, gyorsabb folyasu gumi van, ami nagyon piciknek meg tul sok tejet ad le.

Veheted a nagyobb uveget, dekukon venned kell hozza lassu folyasu gumit, azzal hasznalod, amig a gyerek “hozzano” a 2-es vumigumihoz. Majd akkor rarakod, amit az uveghez adtak.

2018. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Az űrtartalom? Cumiméret?

Tényleg ilyen sötét vagy?

A másik igen, spórolj csak 1500 Ft-ot (vagy inkább 100-at?) vedd meg a nagyot hogy hónapokkal később már ne kelljen és a gyerek fulladjon meg a 2-es cumiból dőlő tejtől... Nem véletlenül szól 2 hónapos (!) kortól az ajánlás és nem 4 hetesnek. Ha megveszed a nagyot és veszel hozzá 1-es cumit (mert kell) akkor is ugyanott vagy... Spúrkodjál csak a cumisüvegen, mi lesz még később szegény gyerek...

2018. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy mekkora az üveg, mi újszülött kortól a 260 milis üveget használtuk. A cumi méretére figyelj, nekünk avent van, ott ha jól emlékszem 1 hónapos kortól már mehet a kettes cumi, amúgy az én lányom 1 éves koráig ragaszkodott a kettes cumihoz, mert nem szereti ha gyorsan jön a tápszer.
2018. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vedd a 330mls easy active fajtat az csak 1599 olcsobb mint a kicsi az 1699 kit erdekel hogy 4 honaptol ajanljak kesobb mar majd nem kell ujat venni 😂
2018. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is ilyen űrtartalmúakból evett, egy hónaposan egysuer kapott a nagyból tápot a kis lyuku cumival. Nem jó, mert nagyon keves mennyiseg kell meg ilyenkor nekik, a nagy üvegben szinte elvesz a mennyiseg es hamar levegot sziv a gyerek. Szóval szerintem vedd meg a kisebbet. Emlékeim szerint a jó étvagyu gyerekem 4-5 hónapos koráig jól elvolt a kisebbik urtartalmuval is.
2018. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki húzta le a 3-ast, tényleg 2-es cumi van hozzá, így 2 hónapos kortól ajánlott.

Vehetsz hozzá 1-es cumit de azt se tudni, meddig lesz elég a 160 milis, nekem a lányom fél évesen se kért többet.

Ekkor már a 2-es cumi is kicsi volt, 3-ast vettem, a 330 milis nem szédszedhető üvegben van olyan és 4+os. (Cseppmentes és társaik nem jók, x-es sok volt)


Amúgy valahol én láttam 260 milis MAM üveget 1-es cumival is és az 0+ volt.

2018. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!