3hetesen mennyit egyen?

Figyelt kérdés
A kislanyom 130ml t is bevag egy evesnel, pocakfajos. Azt mondjak azert mert ennyit eszik es 50-80ml kozt kene ennie. Hat ha annyit enne, eladna a lakast mig a tobbit meg nen kapja. Masik orvos meg azt mondta hogy egy nap osszesen 150ml t kene ennie . Akinel most vagyunk doki azt mondta ritkitsan az eveseket vagy kevesebbet. Dehat a gyerek pont nem megy bele mert annyit eszik mint az apja, es amin meglepodtek hogy o 1hetesen mar emelte a fejet, 2hetesen mar maszott felfele, meg jobbra balra a kisagyban(en ennek tudtam be a nagyetkuseget).
2018. júl. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Testsúlykilogrammonként 150 ml az adagja. Ha most pl. 4 kg, akkor napi 600 ml, így ha pl. 6x eszik, akkor 100 ml etetésenkènt.
2018. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2830al szuletett, 2hete volt 2790, egy hete meg 2970. Es volt hogy pl anyatejbol 140ml t lekuldott, tapbol 110koruli az "adagja" amitol megnyugszik. 60-70ml nel meg hallom mintha korogna a pocakja. :/ meg nem mindig faj a hasa, de teszem azt egyen egy nap 7x. Abbol 5x pocakfajas van. Bar nem szamoltam meg soha ossze, de szerintem egy nap alatt 600ml t megeszik biztos. Van hogy 4orat alszik vagy 5ot mig enne, de volt hogy 1oran belul repetazott, es mind 2x 100volt a minimumja.
2018. júl. 17. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A babák hasa nem a mennyiségtől fáj, hanem az éretlenségtől, attól, hogy 3 hete még köldökzsinór on keresztül kapta a táplálékot. Az egész emésztőrendszerének meg kell érnie, ami hosszú idő de azért a babák nagyja 3 hónapos korára jobban lesz. Jó sok büfiztetés, akár evés közben is, ringatás, torna. Ha nem bukja vissza az ételt, akkor kevesebb az esély, hogy sokat eszik, mégha tényleg rengetegnek tűnik is ( az én 9 hónapos igény szerinti tápis fiam 120-150 miliket eszik).
2018. júl. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!