Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert ha azzal kell tápláln...

Tápszert ha azzal kell táplálnom a csecsemőm én veszem meg patikában vagy pl. dmben vagy a gyerekorvos makd eldönti melyiket írja fel és azt kell neki adni?

Figyelt kérdés

Humana 1-est szeretném

Nincs semmilyen allergiás probléma a családban a tejjel.

De ezt megmondhatom a dokinak hogy írja fel vagy pl ha ő úgy dönt milumilt kell vennem?

Hogy működik ez?


2018. júl. 19. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Mi az, hogy úgy dönt? Az orvos az apja , vagy mi? A te gyereked, te döntöd el , hogy mit adsz neki. Az orvost megkérheted, hogy mit írjon fel úgy olcsóbb lesz.


Nekem ez annyira fura, hogy így elnyomva érzik magukat az emberek Magyarországon.

2018. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?
2018. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én megkérdeztem az orvost hogy mit ajánl. Felírt egyet, de sajnos nem vált be, hasfájós lett tőle a baba, így cseréltünk. A másik jó lett, azt itta 6 hónapos koráig, utána pedig már a 6 hós, 9 hós meg 12 hós italt kapta. Én inkább hallgatok a gyermekorvosra minthogy csak így eldöntsem magam előre hogy akkor most mit fog kapni a gyerek, de ha te ehhez ragaszkodsz akkor mikor mész a kezdő csomagért a dokihoz akkor írasd fel a Humanat és kész. (én csak akkor mentem mikor 3 hetes korában elapadt a tejem, de az előző kérdéseidből tudom hogy te 1 percet sem akarsz szoptatni, és már a kórházban tápszereznéd, ezért merem mondani hogy már a szülés előtt kérj hozzá receptet)
2018. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen igaza volt az utolsó válaszolónak,kár hogy törölték.
2018. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh, már megint ez a nagyon okos 20 éves...
2018. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt bezzeg törlik. De a kérdező 20. témában feltett kérdését nem törlik
2018. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szoptatni nem szeretnéd szegény gyereket, legalább azt a tápszert add neki, amelyiket az orvos javasolja. Általában HA-s receptre felírt tápszert szoktak adni, függetlenül attól, hogy a családban nem volt tejfehérje allergia. Szerintem olvasgass még a témában egy kicsit, mert elég kevés a tudásod. Jah, és készítsd a pénztárcádat, mert nem lesz olcsó.
2018. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár ilyen egyszerű lenne!

Nekünk az ezredik tápszer se vált be igazán, csak az egyiktől jobban fájt a hasa, a másiktól kevésbé. Mindent kipróbáltunk, a többsége két adag után ott állt, mert nem vált be.

A kólika elleni cseppekkel is sajnos így jártunk. Igazán egyik se vált be, csak megvettük bitang drágán.

A hozzátáplálás után lett csak könnyebb, mikor bejöttek a rostok, de 10 hónaposan is csak kóstolgatott, nehéz volt kiváltani a tápszert egy-egy étkezésnél. De legalább szegény kiscicám nem sírt egész délután a kólikától. 😭

2018. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne. Nagyon ritka az a csecsemő akinek rögtön az első tápszer beválik. A Humanák pl nálunk pont nagyon rosszak voltak. A vége nálunk az lett, hogy egy olyan tápszer vált be, aminek 400 grammja volt 2500 forint. Szóval hiába olcsó a humana ez nem sokat jelent. Receptre van annál olcsóbb is.
2018. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!